Menu Zavřeno

Ranger – Velmi odvážný sympatický skvělý inteligentní klučina

Velmi odvážný sympatický skvělý inteligentní klučina neboli zkráceně „Vossik“ je jedním z fanoušků almanachu. Ve vidině toho, že se stane celebritou, kterou budou nahánět všichni papparaziti Dracanie mi zaslal svůj transmog s žádostí, zda by se nemohl stát transmogem týdne. Jelikož jsem mu to slíbil, nezbývá mi než slovo dodržet, ale berte prosím tento příspěvek s nadsázkou. 😊

Vzhledem k tomu, že mi byl transmog zaslán, nebudu k němu přidávat krátký příběh na který jsi zvyklí a který by opěvoval tohoto slovutného hrdinu. Namísto toho se rovnou podíváme na jednotlivé předměty, abyste i vy, drazí čtenáři almanachu, mohli v sobě objevit svého vnitřního Vossika a vypadat jako on.

Vyfocen se svou zbraní, snažil se tvářit jako tvrďák

Seznam předmětů v transmogu

  • Helma hlubokých písků (Kostlivě bílá)
  • Ramena (skrytá)
  • Kamizola zaříkávače čarodějnic (Azurově modrá)
  • Heroldův ohnivý útok (bez barvy)
  • Draganovy útočné boty (Královská purpurová)
  • Heroldova ohnivá bouře – Zuřivý plamen (bez barvy)
  • Konec hrabivosti (Okrově žlutá)

Celá sestava byla vytvořena nejmenovanou společností na G a stála našeho hrdinu 999 zlatých a 8 stříbrných. Opravdu nevím, k čemu vám tato informace bude, ale autor transmogu z nějakého důvodu pokládal za nutné zmínit, že tato informace je klíčová.

Jeho drahocenné pozadí překryté pláštěm

Pochopitelně správný hrdina jezdí jen a pouze na ušlechtilém a vznešeně vypadajícím mountovi. Projíždí si Kingshillem a po vzoru nejmenované osoby z nejmenovaného sitcomu vrhá hlášky: „Hey, baby, how you doin‘?“ na všechny dámy (a nejmenovaného hráče na A.) v okolí, kteří jdou samozřejmě okamžitě v rauši do kolen. A správný mount, na kterém všem hned na první pohled učaruje hraje hlavní roli. Proto si náš hrdina zvolil Zelenou ropuchu, která skvěle doplňuje jeho nespoutaný charakter a považuje jej za svého dlouho ztraceného bratra.

Žába a její dlouho ztracený bratr

A kam se na takovém jízdním zvířeti dá dojet? No přeci do nejoblíbenější lokace našeho hrdiny, kterou je… zajímavý koutek v Kingshillu. Upřímně, doposud jsem nevěděl, že tam vůbec existuje. Asi mám příliš nevinné myšlenky. Za to, jak krásně spolu barevně ladí jízdní zvíře a společník získává hrdina jeden malý bezvýznamný bodík navíc. Takže ještě jednou děkuji Vossikovi za zaslání transmogu jehož recenzování mne svou nevšedností skutečně pobavilo.

Vossikova nejoblíbenější část Kingshillu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: