Menu Zavřeno

Ranger – Velmi odvážný sympatický skvělý inteligentní klučina

Velmi odvážný sympatický skvělý inteligentní klučina neboli zkráceně „Vossik“ je jedním z fanoušků almanachu. Ve vidině toho, že se stane celebritou, kterou budou nahánět všichni papparaziti Dracanie mi zaslal svůj transmog s žádostí, zda by se nemohl stát transmogem týdne. Jelikož jsem mu to slíbil, nezbývá mi než slovo dodržet, ale berte prosím tento příspěvek s nadsázkou. 😊

Vzhledem k tomu, že mi byl transmog zaslán, nebudu k němu přidávat krátký příběh na který jsi zvyklí a který by opěvoval tohoto slovutného hrdinu. Namísto toho se rovnou podíváme na jednotlivé předměty, abyste i vy, drazí čtenáři almanachu, mohli v sobě objevit svého vnitřního Vossika a vypadat jako on.

Vyfocen se svou zbraní, snažil se tvářit jako tvrďák

Seznam předmětů v transmogu

  • Helma hlubokých písků (Kostlivě bílá)
  • Ramena (skrytá)
  • Kamizola zaříkávače čarodějnic (Azurově modrá)
  • Heroldův ohnivý útok (bez barvy)
  • Draganovy útočné boty (Královská purpurová)
  • Heroldova ohnivá bouře – Zuřivý plamen (bez barvy)
  • Konec hrabivosti (Okrově žlutá)

Celá sestava byla vytvořena nejmenovanou společností na G a stála našeho hrdinu 999 zlatých a 8 stříbrných. Opravdu nevím, k čemu vám tato informace bude, ale autor transmogu z nějakého důvodu pokládal za nutné zmínit, že tato informace je klíčová.

Jeho drahocenné pozadí překryté pláštěm

Pochopitelně správný hrdina jezdí jen a pouze na ušlechtilém a vznešeně vypadajícím mountovi. Projíždí si Kingshillem a po vzoru nejmenované osoby z nejmenovaného sitcomu vrhá hlášky: „Hey, baby, how you doin‘?“ na všechny dámy (a nejmenovaného hráče na A.) v okolí, kteří jdou samozřejmě okamžitě v rauši do kolen. A správný mount, na kterém všem hned na první pohled učaruje hraje hlavní roli. Proto si náš hrdina zvolil Zelenou ropuchu, která skvěle doplňuje jeho nespoutaný charakter a považuje jej za svého dlouho ztraceného bratra.

Žába a její dlouho ztracený bratr

A kam se na takovém jízdním zvířeti dá dojet? No přeci do nejoblíbenější lokace našeho hrdiny, kterou je… zajímavý koutek v Kingshillu. Upřímně, doposud jsem nevěděl, že tam vůbec existuje. Asi mám příliš nevinné myšlenky. Za to, jak krásně spolu barevně ladí jízdní zvíře a společník získává hrdina jeden malý bezvýznamný bodík navíc. Takže ještě jednou děkuji Vossikovi za zaslání transmogu jehož recenzování mne svou nevšedností skutečně pobavilo.

Vossikova nejoblíbenější část Kingshillu
%d bloggers like this: