Menu Zavřeno

Ranger – „Deadeye“

„V zemi, která je rozvrácena neustálým bojem se silami temnot. V zemi, kde právo a pořádek jsou již zapomenutými pojmy. Přesně z těchto končin pocházíme. Ze stínů listoví chráníme lid, který nám byl kdysi svěřen. Mnozí o naší existenci ani neví. Jsme dávno zapomenutou, skoro vymřelou skupinou rangerů využívajících sílu přírody ke zničení našich nepřátel. Ať už se zapletou do našich stěn z trní, loveckých pastí nebo schytají jeden z našich otrávených loveckých šípů, bude to právě pohled do našich zahalených tváří a chladných očí, který je rozdrásá jejich srdce nejvíce.“

Transmog, na který se dnes podíváme shrnuje představu mého „ideálního rangera“. Zahalený kapucí v kožené zbroji a s dlouhým pláštěm stín, který sviští mapou sem a tam. S precizností odstřeluje protivníky z dálky a když některé monstrum náhodou proklouzne až k němu, neváhá výpadem pohroužit svůj luk do těla překvapené bestie.

Předměty použité v transmogu

  • Alanova nenápadná kapuce (Smaragdově zelená)
  • Plášť černého panoše (Smaragdově zelená)
  • Dlouhý luk krotitele jedu (Zhoubný opar – Smaragdově zelená)
  • Nárameníky (skryté)
  • Cuchulainova bojová výstroj (Smaragdově zelená)
  • Rukavice krotitele jedu (Smaragdově zelená)
  • Boty z vlčí kůže (Smaragdově zelená)

Jak získat předměty použité v transmogu?

Alanovu nenápadnou kapuci lze zakoupit v rámci okna přizpůsobení (transmogu) za temné mince a je podle mě dokonalou kapucí pro tak nebezpečného střelce.

Plášť černého panoše jde zakoupit během některé z Gnobových speciálních nabídek. Alternativou k němu mohou být i jiné jednobarevné pláště.

Dlouhý luk krotitele jedu lze získat na eventu Zamořené Kingshillské stoky a efekt Zhoubný opar je čistě volitelný. Alternativou by mohl být i Královský luk, který prodává Emilie a lze získat z Tajemných krychlí.

Nárameníky jsou v rámci této sestavy skryté. Celá sestava pak dle mého vypadá o něco lépe. Nicméně jedná se čistě o subjektivní názor.

Cuchulainova bojová výstroj lze získat v rámci Q1 (padá z minibossů na M1, M2 a ze závěrečného bosse Grimmaga) nebo ji můžeme zakoupit jakožto repliku (vzhled je však stejný) za temné mince. Pokud stojíte o více „otrhaný“ vzhled, pak lze zvolit například Kamizolu z vlčí kůže. Osobně se mi líbí kombinace hnědé a zelené, které pak hezky ladí ke zvoleným botám, rukavicím a luku.

Rukavice krotitele jedu jdou získat během eventu Zamořené Kingshillské stoky. Myslím si, že ve hře je poměrně dost alternativ k těmto rukavicím. Zde byly zvoleny pro výše uvedenou kombinaci, nicméně třeba i takové rukavice z vlčí kůže poslouží účelu.

Boty z vlčí kůže jsou poslední součástí dnešního transmogu a lze je získat v dungeonech Dracanie (konkrétně Durie).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *