Menu Zavřeno

TitániCZxSK – Grimmag

datum potvrzené aktivity: 1. 11. 2021

Podmínky pro vstup

 1. Aktivita
 2. Spolupráce
 3. Komunikace (povinnost mít nainstalovaný TeamSpeak 3)
 4. (nejdůležitější) NEVYUŽÍVÁNÍ SPOLUHRÁČŮ
 5. Sledování našeho Facebooku
 6. Věk 20+
 1. Aktivitou – není považováno, že se jednou za den objevím ve hře, udělám denní výzvu a tím to skončí. Aktivita je, že se ve hře zdržím, pokecám a hraji s členy gildy. U nás v gildě jsou nežádoucí hráči, kteří nehrají s gildou, ale věnuji svůj čas svým známým.
 2. Spolupráce – nejen komunikace přes TeamSpeak, hraní se členy gildy, pomáhání ostatním a zúčastňování se akcí. Fungujeme zde jako rodina, a tak to zůstane. To znamená, že čím více tě zajímá kdo kde potřebuje pomoct, kdo kde chodí, ke komu se můžeš přidat, tím více bude tyto hráče zajímat jak napíšeš kde potřebuješ pomoct a co potřebuješ dělat či získat.
 3. TeamSpeak – Chápeme, že každému se stane nebo má moment kdy na TeamSpeaku nemůže být.
 4. NEVYUŽÍVÁNÍ SPOLUHRÁČŮ – Dám názorný příklad. Myslím si, že každý pochopí. Event úplněk: Nasbírám si esence na event a využiji gildu aby mi tento event udělala. Využívání spoluhráčů vede k OKAMŽITÉMU VYLOUČENÍ Z GILDY.

  Pomůžeme každému kdo se na event připraví. Pomůžeme každému slabému hráči udělat event, pokud se připraví a vynaloží to úsilí si ty esence nasbírat. Hráč má snahu a my to oceníme tím, že mu pomůžeme.
 5. Sledování našeho Facebooku – je velmi důležité sledování facebooku, a to především kalendáři akcí. Na FB naleznete velmi důležité informace o hře. Nikdo z vedení se nebude zdržovat tím, že bude každému něco vysvětlovat. Vše co víme je na FB.

Kontakt

 • mistryně gildy: 1zdenkacz1
 • oficíři: Mk111, Štrudlman
%d bloggers like this: