Menu Zavřeno

Přihlašování a statistiky zápasu

Přihlašování do PvP zápasu
Nejdříve si musíme vysvětlit jak se vlastně do PvP zápasu můžeme přihlásit. Slouží nám k tomu tzv. okno zápasu, které je přístupné buď z lišty navigačního panelu nebo stisknutím klávesy J.

přihlašování do PvP přes lištu

Po otevření okna s přihlašováním PvP zápasu máme možnost si vybrat zda chceme jít do solo PvP či do týmového PvP. Zároveň se nám zde zobrazují informace týkající si vybraných bojišť, umístění v PvP žebříčku a času, který zbývá do konce sezóny.

přihlašovací okno do PvP

Kliknutím na ikonu zkřížených mečů se přihlásíme do PvP zápasu. Počet zelených čtverečků udává kolik hráčů čeká ve stejně frontě na zápas. Zároveň zde můžeme nalézt i informaci o čase, který jsme doposud ve frontě strávili a odhadovanou dobu nalezení zápasu.

přihlašovací fronta

PvP bodové statistiky
Jakmile se octneme v zápase a začne hra, tak naším počínáním sbíráme skóre. Veškeré údaje se pak zaznamenávají do statistik, které můžeme zobrazit tlačítkem J. Jednotlivé herní módy mají trošku odlišné informace, které v rámci tohoto přehledu zobrazují, my si tu jako příklad uvedeme tento zápas z Dobývání vlajky.

bojové statistiky (přehled) PvP zápasu

Kliknutím na tlačítko v pravém spodním rohu (nápaditě označenou červeným rámečkem) se naše postava přesune do poslední navštívené městské oblasti a zároveň se automaticky přihlásí k dalšímu zápasu. Klikneme-li na tlačítko v levém spodním rohu, pak se pouze přesuneme do poslední navštívené městské oblasti.

➜ pokračujte na PvP sezóna a hodnosti