Menu Zavřeno

Premium Day

Premium Day (2019): pátek 29. 11. 2019

Premium Day neboli prémiový den je jedinečná akce platná pouze pro hráče s aktivním Premium statusem, která se koná jednou ročně, během které nabízí Emilie ve vybrané časy speciální nabídku. Přijít si tak můžeme k vybraným společníkům, jízdním zvířatům či vybavení, které běžně není dostupné.

Časový harmonogram Premium Day (2019)

Deluxe vs. standardní premium

Pro nákup předmětů v jednotlivých nabídkách je třeba mít aktivní premium. Hráči s deluxe prémium pak mají slevu oproti hráčům se standardním premium.

Vybavení a ponk (Crafting & Equipment)

V rámci vybavení a crafting máme možnost zakoupit unikátní předměty horlivosti. Jedná se o opasek, prsten a rukavice. Charakteristické pro tyto předměty je skutečnost, že se stackují, čili za každého poraženého protivníka získáme jeden stack, který nám na 1 minutu navýší některý z atributů (například zranění). Za každého poraženého protivníka se obnoví doba trvání buffu.

Všechny předměty horlivosti využívají pozemská jádra. Jednotlivé předměty můžeme zakoupit buď na stupni 0 nebo na stupni 8 a zakoupit jdou za temné mince či za zlato.

Ceny předmětů horlivosti (2019)

Prsten horlivosti

  • +6,66% rychlosti útoku
  • Za každého poraženého protivníka získáme stack, který navyšuje hodnotu kritických zásahů o +0,2%. Efekt je kumulativní až do hodnoty 100 stacků (tj. do +20% hodnoty kritických zásahů). Stacky vydrží 1 minutu a doba jejich trvání se obnovuje po každém poražení protivníka.

Rukavice horlivosti

  • +20% bodů života (u tohoto předmětu)
  • Za každého poraženého protivníka získáme stack, který navyšuje hodnotu zbroje a hodnotu odolností o +0,15%. Efekt je kumulativní až do hodnoty 100 stacků (tj. do +15% hodnoty zbroje a odolností). Stacky vydrží 1 minutu a doba jejich trvání se obnovuje po každém poražení protivníka.

Opasek horlivosti

  • +5% rychlosti pohybu
  • Za každého poraženého protivníka získáme stack, který navyšuje zranění o +0,2% a rychlost útoku o +0,1%. Efekt je kumulativní až do hodnoty 100 stacků (tj. do +20% zranění a +10% rychlosti útoku). Stacky vydrží 1 minutu a doba jejich trvání se obnovuje po každém poražení protivníka.

Měna (Currencies)

V rámci Premium Day můžeme zakoupit omezený počet balíčků (pravděpodobně až 10 balíčků) s měnou (sférické fragmenty, temné mince, fragmenty materi…). Ceny jednotlivých balíčků zatím nejsou známy.

Nabídka měny na Premium Day

Balíčky vybavení (Equipment Boxes)

Tato nabídka představuje balíčky, které lze zakoupit za temné mince či za zlato a obsahují vždy příslušný typ předmětu.

Pokud koupíme balíček za temné mince, tak máme 90% šanci na zisk legendárního předmětu a 10% šanci na zisk unikátního předmětu daného typu. V případě, že bychom balíček koupili za zlato, tak budeme mít 99,5% šanci na zisk legendárního typu a 0,5% šanci na zisk unikátního předmětu daného typu. Ceny této nabídky budou ještě upřesněny.

Balíčky vybavení na Premium Day

Společníci (Pets)

Nabídka určená pro všechny milovníky společníků. Letošní novinkou je přidání společníka jménem Plavé koťátko, která navyšuje bonusy za počet společníků ve sběratelské torně o +(10/20/30/50)%.

Jízdní zvířata (Mounts)

Chcete brázdit kouty Dracanie ve stylovém turbokoberci? Pak neváhejte a využijte možnosti zakoupit dva nové mounty (jízdní zvířata) v rámci Premium Day.