Menu Zavřeno

Premium a Deluxe premium

Premium je možnost vylepšení účtu, kterou si může hráč pořídit prostřednictvím herního obchodu za reálné peníze / temné mince (defaultní klávesa T). Po zakoupení premia máme možnost přistupovat ke speciálnímu hernímu obsahu a získáme nesčetné výhody, které nám umožní hraní.

Rozlišujeme mezi základními druhy premium účtu, a tím je premium (standardní) a premium (deluxe). Deluxe premium je dražší, ale poskytuje nám některé výhody, které běžné premium neumožňuje.

okno nákupu Premium

Premium nemusíme získávat pouze za reálnou měnu, můžeme jej obdržet i prostřednictvím bonusových kódů či jakožto odměnu v postupové liště některého z eventu. Některé (v poslední době však skoro všechny) takto získané premium mají svou expiraci, tzn. omezenou dobu během které musí být aktivovány (zpravidla jeden týden).

Deluxe premium z PvE sezóny
(je třeba aktivovat do týdne od obdržení, jinak jej nelze aktivovat)

Nejdříve si porovnáme oba dva druhy premium účtů a ukážeme si jejich rozdíly. Většině hráčů stačí standardní premium, které v klidu pokrývá většinu potřeb, které mají.

Výhody, které poskytuje premium a deluxe premium

Tajemné krychle
Jsme-li vlastníky premium účtu, tak nám z poražených monster a bossů padají tzv. Tajemné krychle, které obsahují spoustu užitečného obsahu. Z tajemných krychlí může vypadnout:

  • část unikátního Ztraceného setu
  • unikátní předměty, kostýmy a mounti z nabídky od Emilie
  • neobyčejný předmět
  • 25 zlata
  • 1 000 temných mincí
  • 5 (duchovních/křišťálových/zesilujících) jader
Tajemná krychle
(skrývá spoustu hezkých odměn)

Premiová obchodnice – Emilie
Emilie je obchodnice, která nabízí svou nabídku pouze hráčům majícím aktivované premium. Můžeme u ní nalézt několik společníků, jízdních zvířat, kostýmů a emoci. Zároveň zde máme možnost zakoupit Runy hledače znalostí, a jednou denně můžeme rovněž zakoupit Obětinu tajných doupat.
Emilie rovněž nabízí ke koupi tři unikátní předměty. Je nutno poznamenat, že vše krom receptu, runy a obětiny, co se nachází v nabídce u Emilie můžeme získat i jako odměnu rozkliknutím Tajemné krychle.

nabídka u Emilie

Premium Day
Premium day, neboli prémiový den je událost, která se koná pouze jednou do roka. Během tohoto dne je u Emilie přístupná v různé časy odlišná nabídka předmětů a máme tak možnost přijít si k jinak obtížné dostupným itemům. Neváhejte a přečtěte si kapitolu věnovanou Premium Day.