Menu Zavřeno

Poděkování

Poděkování všem hráčům, kteří jsou nejaktivnější při pomoci s tvorbou almanachu.

Tato stránka obsahuje seznam hráčů, kterým patří poděkování za pomoc při tvorbě almanachu. Nejenom těmto hráčům patří velké díky. Jsou katalyzátory mé činnosti a podporují tak rozvoj almanachu.

Aysha je autorkou přehledu úkolů, který se na almanachu postupně buduje.

Šikovný tvůrce a vynálezce Leonardo da Vinci byl pod patronátem rodu Medici. Stejně tak je můj almanach pod patronátem Azachiela, mistra gildy Atlantští Lordi. Mimo jiné dodává také krátké svodky z test serveru, na nichž pak vznikají průvodci jednotlivými novými eventy.

Blacksamcz mne zásobuje různými přehledy či novými informacemi z cizojazyčných sekcí fóra hry a DSO Discordu.

Couda22 je pro mne částečným vzorem a skvělým konzultantem ve všem co se týká světa Drakensang Online. Ať už se jedná o různé herní mechaniky nebo nejžhavější novinky z test serveru, vždy se na něj mohu obrátit.

DrŁeddy je autorem detailního tutoriálu pro paromechanikusy, který představuje charakteristické rysy této herní třídy ve všech fázích hry.

Karinsa je autorkou několika videí zaměřených na tankování bossů (Q1, Q7, Dragan, Velká tlapa) a návodů jako je třeba návod na elementární odolnosti bossů nebo průvodce eventem Esenciální poušť.

Ldesire je členkou mé gildy, která vždy najde chvilku zkonzultovat cokoli co se týká projektu. Mimo jiné společně s Azachielem pomáhá finančně zastřešovat celý projekt a za to si zaslouží velký dík! Zároveň je autorkou detailních map prasátek ve stokách.

Lotira je jednou z nejaktivnějších přispěvatelek do stále se rozrůstajících přehledů unikátních předmětů.

Mišák131 patří mezi věrné fanoušky almanachu.

Nendoran je autorem kalkulačky zesilujících jader na almanachu. Kalkulačka dokonce zobrazuje i potřebný počet materi/drakenů pro nákup zesilujících jader a sám ji velmi často využívám.

Rozzmetal pomáhá při shánění ilustrací pro almanach. Mimo to patří mezi věrné fanoušky almanachu.

Shanx patří mezi věrné fanoušky almanachu.

Snekkar patří mezi věrné fanoušky almanachu.

Tedošek111cz patří mezi věrné fanoušky almanachu.

1alukard1 patří mezi věrné fanoušky almanachu.

%d bloggers like this: