Menu Zavřeno

R223 – poznámky k patchi

Toto je neoficiální překlad poznámek k R223.

Hrdinové Dracanie,

Bylo to dlouholetým přáním komunity… čekaly jste na to dlouhou dobu… v rámci této release konečně představujeme: Kustomizaci (transmog).

Navíc obdržel Gnob nějaké speciální zásilky, které bude brzy nabízet obyvatelům Dracanie.

Zároveň jsme učinili nějaký posum v rámci stability herního clienta. Aktuálně testujeme 64bitovou verzi herního clienta, který cílí na snížení pádů hry. O budoucím vývoji vás budeme informovat.

Užijte si novou verzi hry a vyzkoušejte všechny možné kombinace při vytváření unikátních vzhledů!

Kustomizace

Je přístupná u NPC kováře ve všech městských oblastech. Kustomizace umožňuje všem hráčům změnit vzhled a barvu svého vybavení.

Okno kustomizace
(zdroj: EN fórum)

Na našem YouTube kanálu si můžete zhlédnout návod ke kustomizaci.

Skiny (vzhledy předmětů) můžete odemykat nalezením příslušného předmětu nebo zakoupením předmětů či skinů u různých obchodníků a v obchodě za temné mince. Premium a Deluxe premium hráči obdrží slevy provides nákupu skinů z obchodu za temné mince či u obchodníků. Sleva činí 5% pro Premium hráče a 15% pro Deluxe premium hráče. 

V rámci tohoto patche zároveň došlo ke změně způsobu, jakým získávají hráči vizuální efekty svých zbraní. Namísto farmení a používání Slz stvořitelky budou nyní muset hráči s příslušnou zbraní porazit elitní monstra (strážci, šampioni, minibossové a bossové). Po poražení 999 se nám odemče úspěch, a také možnost aktivovat vizuální efekt skrze rozhraní Kustomizace. 

Vzhledem k této změně dojde k odstranění Slz stvořitelky a Odstraňovač efektu vybavení. Jako kompenzaci obdrží hráči zlato. Pro více detailů si přečtěte toto oznámení

Všechny efekty, které byly aktivované na zbraních před R223, budou automatickým přidány jako aktivní do rozhraní kustomizace.

Nové vybavení

Zlepšení

U následujících štítů došlo k výměně útočných základních statů za obranné základní staty (v základních statech štítů již není hodnota kritických zásahů, ale hodnota odolností). Navíc získaly tyto štíty nové unikátní hodnoty.

Oprava chyb

  • Chyba, během které šlo získat vylepšené (zelené) předměty na vyšších obtížnostech, byla opravena
  • Chyba, během které byly základní škody některých ozdob zbraní nižší, než měla být, byla opravena (toto se týká: Řetězu lovce vlků, Rychlosti spojenectví, Grimmagova plamenného hněvu, Sigrismarrův ledový stisk)
  • Zpráva, která říkala premium/deluxe hráčům, že mohou cestovat do městských oblastí zadarmo, byla odstraněna.
%d bloggers like this: