Menu Zavřeno

Mazání neaktivních postav

Neoficiální překlad oznámení o mazání neaktivních postav.

Drazí hrdinové Dracanie,

někteří hrdinové už dlouho nepokračují ve svém putování Dracanie.

Abychom vše osvětlili, mluvíme o milionech neaktivních postav, které se naposledy přihlásili před 1. lednem 2015.

Počínaje patchem 233 začneme během údržby tyto postavy mazat. Nebudeme mazat účty, takže zakoupené temné mince na nich zůstanou. Pokud se tedy bude chtít někdo po více než pětileté pauze vrátit, stále bude možnost vytvořit novou postavu na existujícím účtu. Zároveň nebudeme mazat žádné postavy na aktivních účtech (přihlášených kdykoli po 1. lednu 2015).

Tento proces je nutný pro zlepšení procesu synchronizace dat jednotlivých postav. Každá postava obsahuje velké množství dat jakožto úkoly, předměty, položky sběratelského vaku, úspěchy, uložené přátele, uložený eventový postup a více! Pročištění dat od neaktivních účtů zrychlí nahrávání části patche spojené s daty postav (konkrétně skripty na výměnu a kompenzaci předmětů).

Náš cíl je smazat neaktivní postavy (před 1. lednem 2015) před vydáním Content Expansion tak, abychom měli bezproblémovou synchronizaci a adekvátní čekací dobu.

Pro hráče, kteří budou tímto ovlivněni, ale budou se chtít vrátit do hry, připravujeme kompenzační balíčky. Pro tyto účely prosím kontaktujte podporu s informacemi o vašem účtu a mějte připravené jméno vaší postavy a server na kterém hrajete. Poté co bude vše ověřeno obdržíte balíček, který vás podpoří do nového startu.

%d bloggers like this: