Menu Zavřeno

DSO merch! Anketa a slosování o odměny

Neoficiální překlad příspěvku o anketě pro DSO zboží.

Drazí hrdinové,

věnujte prosím několik minut svého času, abyste se zúčastnili ankety o zboží s tématikou Drakensang Online!

odkaz na anketu:

https://s.surveyplanet.com/1jKRapx3rb

Na konci ankety můžete zadat jméno postavy a server na kterém hrajete a zúčastnit se tak slosování o 3 kostěné draky a spoustu dalších skvělých odměn.

V tomto příspěvku naleznete neoficiální překlad všech textů, abyste se mohli ankety a soutěže zúčastnit i vy!

Překlad:

Ne všichni hrdinové nosí kápi… ale DSO merch! Umožněte nám, aby naše zboží odpovídalo vašim představám. Abychom to mohli uskutečnit, potřebujeme vaši zpětnou vazbu o nejoblíbenějším DSO zboží stejně tak jako některé informace o vás! Tato anketa zabere zhruba 2-4 minuty.

Anketa je kompletně anonymní!!! Budeme se vás ptát na váš region, pohlaví a věk a pokud se chcete zúčastnit losování, musíte poskytnout i jméno vaší postavy a server na kterém hrajete. Pokud jméno vaší postavy obsahuje speciální znaky, poskytněte také ID účtů (nachází se v pravém horním rohu po přihlášení na webovou stránku www.drakensang.com)!

Pouze CMJesse a Khrone budou mít možnost propojit tyto osobní informace s vaší herní postavou a nebudou tyto informace nikomu předávat. Pouze anonymní data s pohlavím, věkem a regionem budou přesměrovány našemu marketingovému oddělení tak, aby mohli data analyzovat a přizpůsobit tomu zboží.

Spuštěním ankety (stisknutím tlačítka Begin) s tímto souhlasíte. Děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Pokud se chcete zúčastnit slosování o tři kostěné draky, 5x deluxe členství (3 měsíce), 10x 10 000 temných mincí, 15x 200 komunitních mincí, zadejte vaše jméno postavy a server na kterém hrajete (např. Je$$e Heredur). Hráči, jejichž postavy obsahují speciální znaky by měli zároveň poskytnout i své ID účtů, které zjistíte po přihlášení na stránkách www.drakensang.com. Jediným důvodem pro tuto informaci je případné zaslání odměn. V případě, že se účet přihlásí do ankety několikrát, bude diskvalifikován.

%d bloggers like this: