Menu Zavřeno

OdpadliciSkCz

Zdraví gilda OdpadliciSkCz, která hledá nové členy do svých řad. Jsme gilda, ve které se nachází jak ostřílení veteráni, tak i mladí rekruti. Jádro gildy je složené z pevných pilířů, které zastupují dlouhodobí hráči. Ti už mají vybudované postavy a bohaté zkušenosti co se týče hry. Pocházíme původně z jiných gild, které se rozdělily. Z toho vychází i samotný název gildy. Tím, že jsme se společně znali, tak jsme založili novou gildu, ve které došlo k celkové restrukturalizaci. Byli jsme původně spíš jen uzavřenou skupinou. Přesto jsme se rozhodli, že otevřeme dveře naší gildy pro nové potenciální členy, co by se k nám rádi přidali. Takže pokud jste se zatím stále nikde nezačlenili, tak je to pro vás nová příležitost. Máme zájem především o hráče co už jsou schopní běhat inferno a prokazují i určitou samostatnost. Nabízíme sdílení dlouhodobých zkušeností ze hry, skupinové hraní, pomoc na peklech a eventech. Zároveň i oceníme určitou samostatnost a iniciativu hráče, aby se nebál případně i sám rozvíjet své zkušenosti a nebyl odkázaný a závislý pouze na skupinovém hraní. Najdou se u nás členové z gildy co hrají pravidelně jak v dopoledních hodinách, tak i pozdních večerech. Větší část gildy je pak samozřejmě aktivní přes herní hodinovou špičku.

Požadavky pro přijetí

  1. Server: GRIMMAG
  2. Maximalní lvl jaký je možný dosáhnout ve hře + otevřené mezisvěty.
  3. Věk 18+ (výjimka může být udělena, jde nám hlavně o pohodovou a nekonfliktní společnou konverzaci) větší část gildy tvoří osazenstvo věkově starší hráčů.
  4. Aktivita-v případě neaktivity delší než týden bez omluvy vyhazujeme v případě selekce místa pro nové členy (pokud budete mít nějaké problémy a nebudete mít možnost se omluvit, tak vás rádi nabereme zpět).
  5. Pro tanky: ustát aspoň inf3.
  6. Pro ostatní: vrch DMG 30K na šedé esenci s petem bez dalších buffů.
  7. mít možnost TS3, později nahradí TS discord.
  8. Přidat se do naší FB skupiny, kde probíhá veškerá zásadní komunikace a poslat do ní vaše staty.

V případě zájmu kontaktujte ve hře:

Mistr gildy: Matelko

Oficíři: Blackasamcz, Geroncz, Tatariel, Ramalina, Stříbrovous, Tedošek111cz