Menu Zavřeno

O projektu

Vítejte na mém osobním webu věnovanému MMORPG hře Drakensang Online. Na tomto místě mohou hráči nalézt spoustu užitečných informací, které jim pomohou při jejich každodenním putováním Dracanii. Přeji příjemné počtení!

Almanach

„Vědění je půl cesty k úspěchu.“
Almanach je projekt, který vzniká již od ledna roku 2019 a má za cíl shromáždit všechno vědění spojené se hrou. Užitečné tipy, triky a návody zde čekají nejenom na nováčky, ale i na zkušené hráče!

Oficiální oznámení

Zrušením oficiálního československého fóra DSO vznikl popud aby na tomto blogu vycházely neoficiální překlady poznámek k patchům a rozpisy eventů.

Novinky a aktuální témata

Nejnovější informace nejenom z aktuálního dění v Dracanii. V této sekci budu představovat novinky, které nás budou čekat v nadcházejících release. Mimojiné zde najdete i mé poznámky a zhodnocení aktuálního dění ve hře.

Inspirační buildy

Všestranného hráče nečiní pouze jeho staty, ale také schopnost podívat se na věci z různých úhlů pohledu, analyzovat je, vyvodit si z toho patřičné závěry a načerpat případné poznání. Tato sekce je určena převážně jako prezentace neotřelých herních buildů a sestav, stejně jako místo pro filozofické rozmýšlení o konceptech hry.​

O autorovi

Vzhledem k tomu, že se jedná o můj blog, tak považuji za povinnost zde něco napsat i o sobě. Zároveň zde prezentuji gildu jíž jsem členem.

Deník blogu

Nečekejte otřepané fráze typu „Můj milý deníčku, dnes mi přimrzl jazyk ke klice…“. Tato sekce slouží pro shrnutí nového obsahu a toho co se zrovna děje na blogu, takže pokud si chcete udržovat přehled o novém obsahu, tak doporučuji tuto stránku pravidelně kontrolovat.