Menu Zavřeno

Zhodnocení PvE sezóny (červen 2019)

V červnu 2019 jsme si mohli užívat upravenou PvE sezónu. Co to v praxi znamená? Znamená to, že nad již existující žebříčky nám byla přidána akce jménem PvE sezóna s odměnami navíc, a to je něco, čemu se nedá říct ne.

postupová lišta PvE sezóny

Osobní hodnocení: 10/10

V Drakensang Online jsme si mohli v červnu tohoto roku užívat příchodu PvE sezóny. Prakticky je to akce do které sbírají hráči body postupu tím, že běhají jednotlivé mezisvěty. Na první pohled se může zdát být oněch 6M postupových bodů poměrně dost, nicméně pokud sečteme množství bodů získaných tím, že bychom vyběhali buď všechny solo či skupinové žebříčky na zlato, tak se dostaneme prakticky do 2/3 potřebného množství postupu. Při přepočtu na den to je nějakých 200k bodů postupu, což je zhruba hodinka, hodinka a půl hraní denně. Což není nic nereálného a oproti PvP sezóně je PvE sezóna nastavena velmi příznivě pro hráče.

Podíváme-li se na odměny, tak zde můžeme nalézt 2450 drakenů, nějaké obětiny, měšce broušených a zářivých drahokamů, něco málo zlata, ale především Deluxe premium na 14 dní! To je počin opravdu nevídaný a většina hráčů jej s radostí využije.

Event mi sám o sobě zabral zhruba pět dní, což opravdu není dlouhá doba a proto jej většina aktivních hráčů stihne splnit, nicméně problémy mohou mít hráči, kteří budou chtít plnit jak solo, tak skupinové žebříčky na zlato, neb na ně je nyní prakticky polovina času.

Do budoucna by mne velmi zajímalo jak velké budou časové pauzy mezi jednotlivými sezónami. V minulosti byla pauza mezi jednotlivými žebříčky zhruba 1-2 týdny, nicméně zde se mi především kvůli odměně deluxe premia na 14 dní nechce moc věřit tomu, že bychom mohli mít 1/3 herního času mohli mít prakticky neplacené premium. Mým reálným odhadem je, že pauzy mezi žebříčky budou trvat 3-4 týdny a zároveň uvidíme jaké odměny budou v dalších sezónách. Nicméně tento event opravdu oživil žebříčky a byl jsem rád, že jsem měl nějaké odměny i když jsem běhal žebříčky, které již byly na zlatu krom zvyšování pozice v rámci celkových žebříčků.

%d bloggers like this: