Menu Zavřeno

Zhodnocení eventu Velké lovecké hry

V pořadí již třetí Velké lovecké hry (10. 6. 2019 – 7. 7. 2019) přinesly letos některé změny, ale ve své podstatě zůstaly principiálně stejné.

postupová lišta eventu Velké lovecké hry

Osobní hodnocení: 9,5/10

Velké lovecké hry se vždy v komunitě těšily velké přízni, nicméně letošní lovecké hry byly odlišné hned v několika věcech. Zaprvé došlo k navýšení množství potřebného postupu z 1M na 1,8M. Zároveň se nám do eventu navrátila Prvotřídní runa vitality, která navyšuje body života o předmětu o +40%.

Mimo již zmiňované runy se můžeme radovat z bezmála 220 čtyřlístků, několika měšců broušených/zářivých/dokonalých drhaokamů a kamenů duší. Hráči, kteří stále sbírají runy na svou výbavu jistě ocení 90denní tavírnu, která přijde vhod.

Dovolil jsem si strhnout půl bodu kvůli problémům se stabilitou serverů (což se však dalo očekávat) a problémům s mizením buffů, který byl již několikráte opravován. Jinak je to za mne velmi povedený event u kterého jsem se původně obával, že bude zabírat daleko více času. Zároveň se při něm dali nasbírat suroviny na vylepšování drahokamů, což beru také jako plus.

%d bloggers like this: