Menu Zavřeno

Volba společníka v Dark Legacy

Malí, milí a staty navyšující společníci doprovázejí své pány na každém kroku. K dispozici však máme více než 100 petů a jak vybrat toho pravého? Podle roztomilosti? Podle toho, jak barevně ladí k našemu transmogu? Osobně nejraději vybírám společníky podle bonusů, které přidávají.

Společníci doprovází hráče při jeho putování Dracanií a mohou přidávat rozličné bonusy. Získat je můžeme jako odměnu z eventů či otevíráním truhel za paklíče. V městských oblastech můžeme narazit na drobného chlapíka jménem Grizmek, který za zlato či temné mince prodává společníky ze svého velkochovu. Abychom nekupovali zajíce v pytli, který ani nepřidává žádné zajímavé bonusy, představíme pár zajímavých kandidátů na „vašeho oblíbeného peta“.

Žabax broukožrout (kritická šance)

Broukožrout. Žabax broukožrout. Jinak také známý jako nejlepší společník na kritickou šanci. Skvělá na něm je skutečnost, že lze získat velmi snadno. Jediné, co musíme udělat je, skočit za Grizmekem a zaplatit za něj zlatem.

Loutka Bearacha (zranění)

Medvědí loutka je nejlepším společníkem pro navýšení zranění. Získat ji můžeme v eventu Poraz neporazitelné.

Pohotové tajemné holátko (rychlost pohybu)

Kdo by nechtěl, aby jej pronásledovalo ostnaté vajíčko, které ho navíc popohání o 16% rychlosti pohybu. Získat jej můžeme v eventu Slavnost jara nebo během Gnobovy prodejní akce.

Malý trhač (rychlost útoku)

Červený raptor je skvělou volbou pro hráče, kteří preferují rychlost útoku (zvláště pokud se potřebují dostat na 4,0 pro zpřístupnění Bojového hněvu).

Společníci s kombinací bonusů

Někteří společníci poskytují více než jeden bonus. Například zlatá víla z eventu Hvězdné zlato poskytuje skvělou kombinaci zranění a rychlosti pohybu. Loutka Dragana navyšuje rychlost útoku a zranění. Získat ji můžeme v eventu Draganův návrat.

%d bloggers like this: