Menu Zavřeno

Tři tipy co farmit i po splnění Draganova eventu

O Draganovu eventu můžeme říct, že je to ráj pro všechny farmáře. Představím vám proto tři věci, které se snažím během těchto 21 dní cíleně farmit a udělat si tak zásoby do budoucna. Klíče, runy, osmičky.

Klíče k amforám

Klíče k amforám se využívají pro otevírání slavnostních a zlatých slavnostních amfor na eventových mapách. Odměnou z amfor nám jsou drakeny, sférické fragmenty, postup do eventů a generický drop.

Klíč k amfoře

V rámci Draganova eventu můžeme klíče velmi hezky farmit ze starožitných truhel v elementárních dungeonech. Pro to, abychom mohli tyto truhly otevřít musíme vstoupit na mapu a eliminovat zhruba 80 % monster. Z truhel nám pak mohou padnout dva klíče k amforám (případně můžeme obdržet i drahokamy či mocnou zakletou perlu).

Klíče můžeme získat také z truhlic Nui (truhlice herních tříd) nacházejících se v elementárních dungeonech. Abychom mohli nalézt tyto truhlice, musíme být ve skupině a pro jejich zničení je třeba speciální esence, která padá na mapách nebo lze koupit za temné mince.

Truhlice Nui

Menší runy ve Velké hale

Ve Velké hale, což je nová mapa přidaná v letošní iteraci Draganova návratu, lze ze starožitné truhly po poražení bosse obdržet menší runy různých druhů. Pokud proto máte červené perly navíc, neváhejte a vyzkoušejte své štěstí při lovu menších run.

Menší runy, které lze nafarmit ve Velké hale

Osmičkové předměty

Vstup na hrad Krákor a do Draganova útočiště na Pekelnou IV nestojí fragmenty pekelné cesty, takže ji můžeme využít k farmení sedmičkových a osmičkových předmětů, které se hodí na ponkování či vylepšování předmětů.

Předměty na osmém stupni
%d bloggers like this: