Menu Zavřeno

Tipy a triky na Letní slavnost

Příprava na Letní slavnost je v plném proudu a v tomto příspěvku si shrneme některé tipy a triky pro splnění eventu.

Odznaky pomocníků

Z první postupové lišty můžeme získat odznaky pomocníků, které odevzdáme Phestosovi a zpřístupníme tak denní úkoly. První úkol nás odmění 50 odznaky prospěšnosti, druhý 150 odznaky prospěšnosti a třetí 300 odznaky prospěšnosti. Pro splnění všech tří úkolů stačí pětkrát oběhnout Kalodoro.

Lodní balík

Lodní balík se nachází v obchodě za temné mince ve dvou variantách. Osobně kupuji balíček za 500 temných mincí, který obsahuje 5 lodních lístků a 25x prach od každé barvy. Balík lze koupit jednou denně.

Lodní balík

Nabídka u Leváka Jona

Levák Jon v Kingshillu (stojí napravo od Phestose) nabízí každý den zajímavou nabídku. Osobně zde nakupuji 40ks barevného prachu za 200 temných mincí, a to zvláště prachu, který mi padá málo (zelený).

Levák Jon a jeho nabídka

Denní výzva

Prostřední sloupec denní výzvy (stříbrná a zlatá výzva) skrývá 25 a 50 odznaků prospěšnosti. Tyto výzvy lze vzít poté, co hráč otevře druhý a třetí úkol od Sira Hardyho (tzn. je třeba splnit první postupovou lištu). Vzhledem k variaci velících šampionů (stříbrná výzvy) a bossů (zlatá výzva) na mapě doporučuji mapu nejdříve navštívit, zjistit si názvy bossů, a poté denní výzvu protočit, dokud nenarazíme na bosse, kterého máme na mapě.

Vos Ukvapený
Kad

Elegantní amfory

Posledním tipem, na který hráči mnohdy zapomínají jsou elegantní amfory na Kalodoro. Jejich otevření nevyžaduje klíče k amfoře a zároveň nás odmění jedním odznakem prospěšnosti. Na mapě se nachází vždy několik amfor. Za zpracovanou mapku děkuji hráčce Karinsa.

Elegantní amfora
Kalodoro – minimapa
%d bloggers like this: