Menu Zavřeno

Tip a trik před otevřením truhlic s odměnami z PvE sezóny

PvE sezóna a žebříčky se pomaličku blíží ke konci. Předtím, než se zběsile pustíte do otevírání bedniček s odměnami, věnujte pozornost tomuto malému tipu a triku, který vám může pomoct navýšit množství získaných fragmentů materi.

Buffy na drop materi

Na materi obsažené v truhlicích s odměnami z PvE žebříčků se aplikují buffy. Ve hře se nachází tři navýšení, které můžeme použít.

Prvním jsou brýle hledačů fragmentů materi navyšující drop materi o 100% na jednu hodinu. Získat je můžeme z truhel s odměnami za PvE žebříčky nebo zakoupením za temné mince.

Druhým způsobem, jak navýšit zisk odměn je třicetiminutový bonus z prostředního sloupce denních výzev. Doporučuji dostat se až ke zlatému buffu, který nám poskytne dalších +50% materi na 30 minut.

Poslední bonus nalezneme v podobě požehnání materi. V mezisvětech můžeme narazit na oltáře, které nám po rozkliknutí poskytnou +25% materi na 10 minut.

Celkem tak můžeme navýšit množství získaných materi o 175%. Takže nezapomeňte aktivovat buffy, poté otevřít bedny s odměnami a užívat si bonusové materi.

%d bloggers like this: