Menu Zavřeno

Stíny minulosti

Na testovacím serveru se objevila nová mise jménem „Stíny minulosti“. Světem Dracanie se hned na to začalo proslýchat, že se vrací Sargon. Na každém šprochu je pravdy trochu a Sargon je součástí této mise na kterou se společně podíváme.

Tato mise začíná dopisem od Jona Sunlaira s těmito slovy:

Buď zdráv, proslulý hrdino Durie! Nacházím se nyní v genealogickém výzkumu a hodila by se mi Tvá pomoc. Budu Tě očekávat v Grimfordu.
S pozdravem, Jon Sunlair.

Tento dopis získají hráči prostřednictvím emailu zaslaného od BigPointu. Na test serveru mohou hráči využít bonusový kód IHEARTDSO2 pro to aby jim byly připsány následující odměny.

Obsah bonusového kódu IHEARTDSO2
(pouze pro test server!)

Jakmile si promluvíme s Jonem v Grimfordu, tak do inventáře obdržíme Balíček genealoga, což je bedna, kterou můžeme každých pět levelů otevřít (čili pokud je hráč například level 20, tak jí může otevřít čtyřikrát – za levely 5, 10, 15 a 20). Tato bedna obsahuje zajímavé a užitečné odměny od předmětů všech (krom unikátní) rarity, přes drahokamy, esence až po případnou univerzální runu či univerzální drahokam.

Přikládám zde seznam odměn získaných rozklikáním této bedny. Bystřejší z vás si mohou všimnout že je zde i Královský válečný kůň (odměna za splnění posledního 5v5 – Deathmatch úkolu). Berte prosím na vědomí, že toto jsou screeny z test serveru a výsledná implementace na produkční verzi bude odlišná. Osobně pochybuji, že by si vzali na triko něco takového jako dát hráčům odměnu PvP mounta. (tento mount padl i hráči, který neměl splněný příslušný úkol na PvP mounta)

Některé z odměn balíčku genealoga
(zdroj: DSO Wiki)

Úkolová linie Stíny minulosti, kterou budeme plnit se sestává z celkem jedenácti úkolů, které nás postupně provedou různými kouty Dracanie. Jednotlivé úkoly zároveň obsahují různé balíčky (viz. screen dole), jejichž rozkliknutím dostaneme odměny jako například drahokamy, výbavení, regionální ingredience a spotřební materiál jako nápoje, elixíry, tinktury či medicíny.

Balíčky s různými užitečnými předměty
(zdroj: DSO Wiki)

Po splnění každého úkolu rovněž obdržíme čtrnáctidenní buff jménem Ocenění pilného výzkumníka, který navyšuje množství získaných mincí (bronzových, stříbrných a zlatých) z monster, znalostí a zkušeností o 100%. Splnění každého úkolu nám zároveň přinese úspěch a splnění všech úkolů nám vynese nový titul Genealog. Nebudu zde nyní rozepisovat jednotlivé úkoly a jejich náplň, nechte se překvapit. Ale kdo by chtěl přeci jen nakouknout, jejich kompletní přehled je na DSO Wiki.

Ocenění pilného výzkumníka (buff)

Odměnou za poslední, jedenáctý, úkol je mimojiné nový kostým – Kostým stínového lovce. Na screenu níže se můžete podívat jak kostým vypadá. Zároveň na konci tohoto úkolu, který nás zavede do Kingshillu v minulosti budeme moct poměřit své síly s jedním starým známým. 🙂

Kostým Stínového lovce
(zdroj: DSO Wiki)
Boj se závěrečným bossem
(zdroj: DSO Wiki)

3 Comments

 1. Nendoran

  Chcem sa ťa spýtať.. ten arénový kôň ti padol tiež z truhly alebo si ho už mal predtým v inventári?

  A dobrá práca s almanachom, len tak ďalej 😉

  • Amperion

   Ahoj,

   Screen s odměnami z beden na kterém je ten kůň z arény není můj, ale je z DSO Wiki. Padnul z toho balíčku genealoga. V současnosti, tak jak je to na test serveru, může PVP mount padnout hráči i když nemá splněný příslušný PVP úkol. Předpokládám však, že si BP pohlídá aby tomu tak nebylo až to půjde na produkční verzi.

   Děkuji za pochvalu, cením si toho. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: