Menu Zavřeno

Statistiky blogu za měsíc činnosti

Tadááh! Je to už jeden měsíc, co blog opustil testovací fázi a zamířil do fáze produkční. Za ten měsíc se událo skutečně mnoho věcí. Nejenom, že mám díky tomu možnost se každý den setkávat se spoustou zajímavých osobností, ale především mám radost z mé práce a z toho, že přináší radost a užitek i druhým. Řekl jsem si proto, že by nebylo od věci podívat se na nějakou statistiku toho co se všechno za ten měsíc událo.

spuštění blogu do ostrého provozu: 27. 7. 2019

Jako první musím uvézt, že když celý projekt začínal, tak jsem si jako milník dal, že v něm budu pokračovat pokud do půl roku od spuštění získá alespoň 10 tisíc zobrazení. K mému potěšení i překvapení, máme za měsíc činnosti 9 164 zobrazení! To je můj cíl, který jsem si předsevzal, akorát za šestinu času, boží!

Dobře, to by tedy byla zobrazení, ale kolik lidí skutečně na blog došlo, zobrazilo jej a v pěti minutách strávených na toaletě či v MHD si přečetlo něco zajímavého? Opět nejdříve prezentuji svůj předpoklad, a tím bylo, že budu rád tak za 250 lidí. No, realita je úplně odlišná – 1 108 návštěvníků!

graf návštěvníků a zobrazení na blogu

Jak jste si asi mohli všimnout, tak většinou zde máme pouze jeden den, kdy přichází většina návštěvníků. Pátek bývá zpravidla označován jako smolný den, nicméně pro nás je pátek v 18:00 nejčastější dobou, kdy blog navštěvujete! Velký vliv na to má, že v pátek vychází mé shrnutí nového obsahu na oficiálním fóru hry a ještě s předstihem ve facebookových skupinách gildy AtlantštíLORDI a Pohodáři, ve kterých jsem zainteresován. Do budoucna se pokusím aby se i blog stal stejně navštěvovaným místem jako je fórum hry.

Schválně si tipněte kolik slov se celkem nacházelo na blogu před vydáním tohoto příspěvku. Netušíte? Ani já jsem to netušil. Až statistiky mi ukázaly, že jsem za tu dobu lehce přes měsíc napsal přes 18 167 slov, přičemž každý příspěvek měl v průměru skoro 447 slov! Věřím tomu, že většina z nich měla nějaký význam a někomu pomohla.

Zároveň bych ještě jednou rád poděkoval za vyjádřenou podporu, za radost i energii, kterou mi dodáváte vždy když napíšete. Je to skvělý pocit, který bych přál každému zažít. Dělat něco, co člověka baví a zároveň to oceňují ostatní, to je něco skvělého.

Co se týká nového obsahu. Pokouším se každý den připravovat něco nového, i když ne vždy je to možné kvůli časovým možnostem. Proto jsem založil stránku Deník blogu, na které můžete každý den přečíst záznam o tom co nového se děje, co se připravuje či co bylo upraveno. Doporučuji prohlížet tuto stránku abyste mohli být v obraze dění i v době mezi jednotlivými přehledy nového obsahu.

A jenom pro pobavení a zakončení této zprávy. 🙂

%d bloggers like this: