Menu Zavřeno

Spolupráce s VelveteenDuck

Příspěvek o nové spolupráci s VelveteenDuck.

Když se řekne „Sametová kachna“, představí si většina z nás nadívaného ptáka na pekáči či speciální menu v mekáči. Málokdo však ví, že pod tímto herním nickem vystupuje i jedna šikovná mladá farmaceutka, která volný čas tráví tvorbou videí z prostředí Drakensang Online na svůj kanál VelveteenDuck.

Tvorbu VelveteenDuck pozoruji už nějakou dobu a musím říct, že se jedná bezpochyby o jeden z informačně nejkvalitnějších kanálů s informacemi ze světa Drakensang Online. Propracovaný obsah, zápal pro věc a tvorba materiálů pro komunitu. To všechno jsou hesla, která silně rezonují s mou tvorbou. Až tak silně, že stojí u zrodu nové a nepochybuji o tom, že velmi kvalitní spolupráce jejímž výsledkem bude obsah pro herní komunitu dosud nevídaný.

A jak bude taková spolupráce vypadat? Například tak, že VelveteenDuck bude mít nyní na videích kvalitní titulky v češtině (vytvořené mnou, a ne nějakým uměleým překladačem) a její videonávody obohatí průvodce eventy na almanachu! První ukázky společné spolupráce můžete zkouknout v jejím videoprůvodci Slavností výročí Dracanie a zítra v novém aktualizovaném průvodci eventem. Takže si připravte kinedryl, protože tohle bude teprve jízda!

%d bloggers like this: