Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (9. 7. 2020)

Devátého července se uskutečnil další z DSO livestreamů během kterého byly odhaleny zajímavé informace o nadcházejících akcích stejně tak jako jeden minitrailer na nadcházející Content Expansion. Livestream event se zároveň dočkal menšího rozšíření.

Livestream event – speciální miniboss

V první části dnešního livestreamu jsme získávali postup do eventu jiným způsobem, než jsme byli doposud zvyklí, a to porážením nového bosse – Hansena.

Hansen se nacházel v kruhových místnostech tajemných doupat. Poražením bosse obdrželi hráči slepé mince, které slouží jakožto postup do Livestream eventu.

Pozice Hansena na minimapě
Hansen – miniboss

Novinky o nadcházejících událostech

V nadcházejících měsících se můžeme těšit na 10. výroční event, upravený event Esenciální poušť (DoE), pravděpodobně přepracovaný event Velké lovecké hry a trailer k připravovaného CE (Content Expansion), který bude shrnovat rozšíření hry

Nadcházející události
(zdroj: DSO livestream)

Content Expansion – malé odhalení

Během streamu byl odvysílán první z malých teaserů (krátkých videí odhalujících Content Expansion) s Roztříštěným Cardhunem. Dvacetisekundovou ukázku naleznete v tomto videu.

Drakensang Online – Dark Legacy

Název nové herní expanze nese název „Dark Legacy“ (volně přeloženo: Temný odkaz). O jeho případném obsahu můžeme zatím jen spekulovat.

Drakensang Online Dark Legacy
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

Během dnešní live lottery měli hráči možnost hledat CMJesseho. Nejšikovnější a nejšťastnější hledači mohli zkusit své štěstí o získání eventového roucha na nadcházející akci – Zamořené Kingshillské stoky.

Live Lottery (9. 7. 2020)
(zdroj: DSO livestream)

Bonusový kód

Stream nás odměnil novým bonusovým kódem COINSEN, který obsahuje 63 komunitních mincí.

%d bloggers like this: