Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (9. 10. 2020)

Jesse s Hansenem odhalili v dnešním oficiálním livestreamu další z dílků CE puzzlí a poskytli hráčům možnost hlasovat o případné odměně za první komunitní výzvu Orbtoberu.

Novinky

Novinkou v tomto streamu bylo to, že neobsahoval žádné větší novinky. To však neznamená, že byl obsahově pustý. Po Slavnosti duchů, která nás čeká už příští týden a rozšíření hry se můžeme těšit na upravený event Slavnost zimního slunovratu (známý též jako „vánoční event“).

Agenda novinek
(zdroj: DSO livestream 9. 10. 2020)

Orbtober – komunitní výzvy

V průběhu října budeme mít možnost plnit několik komunitních výzev za které obdržíme speciální měnu – orby. Prvním úholem bylo eliminovat 5 milionů vlkodlaků a 50 tisíc Krvavých mágů.

První komunitní výzva Orbtobera
(zdroj: DSO livestream 9. 10. 2020)

Splněním této výzvy jsme obdrželi 70 orbů, které bylo možné hlasováním směnit za bonusové kódy s odměnami. Hodnota na levé straně od odměn představuje cenu, za kterou bychom obdrželi bonusový kód s příslušným obsahem. „Přeskočení“ nabízených odměn a ponechání orbů do další výzvy nás přišlo na 10 orbů.

První nabídka Orbtobera
(zdroj: DSO livestream 9. 10. 2020)

Komunita si ve streamu vybrala přeskočit tyto odměny a ponechat si 60 orbů do další výzvy s odlišnou nabídkou.

Orbtober – druhá výzva

Došlo k odhalení druhé říjnové výzvy. Cílem komunity bude tentokrát porazit 45 tisíc oživených zbrojí (bossové Kia Krisal) a 15 milionů monster na Poušti ztracených.

Druhá výzva Orbtobera
(zdroj: DSO livestream 9. 10. 2020)

CE puzzle – odhalení dílku puzzlí

Těšit se můžeme na více než osmnáct nových lokací, mini dungeony a labyrinty, ve kterých bude objevovat skrytá tajemství.

Více než osmnáct nových lokací
(zdroj: DSO livestream 9. 10. 2020)
%d bloggers like this: