Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (8. 9. 2020)

V úterý 8. září proběhl oficiální livestream v režii CMJesse, ve kterém došlo k odhalení dalšího Content Expansion puzzlíku stejně tak jako k vyhlášení výherců Loterie Hvězdného zlata.

Loterie Hvězdné zlata – výherci

Během nedávného eventu Hvězdné zlato mohli hráči sbíráním eventového postupu získávat také postup do loterie s velmi hodnotnými cenami. Během dnešního streamu došlo k vylosování výherců a tady je máme…

Výherci Loterie hvězdného zlata
(zdroj: DSO livestream)

Všem výhercům gratuluji!

Content Expansion puzzle

Došlo k odhalení dalšího dílku Content Expansion puzzlí. Pod každým dílkem se skrývá jedna připravovaná novinka v rámci rozšíření. Komunita si tentokrát odhlasovala otočení šestého dílku, který představil nové vzhledy předmětů pro čaroděje kruhu a rytíře řádu draka.

Novinkou v rámci rozšíření bude… úprava stávajících obtížností a zavedení obtížností nových. Současné pekelné obtížnosti (pekelná I až VII) budou nahrazeny následujícími:

  • Infernal (Pekelná – zde však pravděpodobně pouze jedna obtížnost, jelikož se hovořilo o jednotném čísle)
  • Merciless (Nemilosrdná)
  • Bloodshed (Krveprolití)

Informační okno při vstupu na novou mapu bude zároveň zobrazovat detailnější informace o monstrech, stejně tak jako možných předmětech, které budeme moct získat. Uvidíme, jakou výzvu budou představovat nové obtížnosti a zda na nich skutečně poteče krev, jak název napovídá. 😊

Bonus kód

Během streamu byl odhalen bonus kód BROGRESS, který obsahuje 200 postupu do livestream eventu. Tento kód je aktivní pouze po dobu livestreamu.

%d bloggers like this: