Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (8. 11. 2019)

Pátek 8. 11. 2019 byl v duchu dalšího z DSO livestreamů. Hlavním obsahem streamu byla část zvaná „live play with CMJesse“. Hráči zároveň obdrželi nějaké nové bonusové kódy a na konci jsme si mohli užít skvělou loterii.

Bonusové kódy

  • COMPENSAT1ON (250x esence síly (fialová), 1x legendární výtroj, 1x obětina tajného doupěte)
  • COMPEN2ATION (1190x hrozivá lebka – postup v eventu Návrat mrtvých)
  • COMP3NSATION (129x sférický fragment)

Liveplay s CM Jesse a rozšíření síně hrdinů

Během liveplay mají hráči možnost zahrát si ve skupině s CM Jesse. Tentokrát mohli dobrodruhové z Grimmagu za asistence CMJesse čelit Wendigovi!

Všichni hráči, kterým se poštěstí se dostat do skupiny s CMJesse jsou pak zvěčněni v rámci Síně hrdinů a jejich profil je pak vystaven na DSO Discordu a DSO Instagramu.

Medailonek hrdiny v Síni hrdinů

Loterie

Na konci byla představena nová součást livestreamu, a tou je živá loterie (z angl. „live lottery“). Dobře, v tomto nejsem úplně upřímný. Loterie byla ve skutečnosti představena už v minulém shrnutí livestreamu, nicméně dnes se blíže podíváme na to jak vlastně funguje.

CMJesse vždy vyhlásí server, na kterém se zrovna nachází. Úkolem hráčů z tohoto serveru je jej najít na některé z veřejných map. Jakmile k němu dojedou a napíší mu zprávu „I’ve found you, bro!“, tak Jesse požádáv Dev Haaalstopa, aby sáhl do tajemného mystického sáčku a vytáhl obrázek jednoho z předmětů uvedených na screenu níže. Dotyčný hráč poté obdrží odměnu, která mu byla vylosována. Odměněn je vždy určitý počet nejšikovnějších hledačů.

Přehled odměn z loterie (mění se každou loterii)
%d bloggers like this: