Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (7. 5. 2020)

Další čtvrtek. Další livestream, a to znamená další shrnutí DSO livestreamu. Dnešní show v podání CMJesse přinesla dva bonusové kódy.

Prodloužení a přesunutí eventů

Došlo k prodloužení akce Štěstí kořistníka z 10 dní (původně do 14. 5.) na 20 dní. Druhé štěstí kořistníka bylo tudíž posunuto na 28. 5. a akce Esenciální poušť nás bude čekat na konci května, a to od 29. 5. do 31. 5.

Prodloužení a přesunutí eventů
(zdroj: DSO livestream)

Clash of the Admins

CMJesse a Hansen poměřili své síly v aréně, konkrétně v rámci herního módu Dobývání vlajky.

Clash of Admins
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

Dnešní loterie obsahovala jakožto jackpot roucho na nadcházející akci Poraz neporazitelné. CMJesse se schová na některé z map divočiny a hráči musí naslouchat hudbě v pozadí, aby tak určili lokaci, ve které se skrývá. Jakmile jej najdou na mapě, stačí napsat zprávu a při trošce štěstí mohou vyhrát. Výhercem byl jeden šťastlivec z Werianu, který našel Jesseho.

Live Lottery
(zdroj: DSO livestream)

Bonusové kódy

Radovat se můžeme ze dvou bonusových kódů. První z nich THX4TWITCH10K dává pět mocných strážců duší, 500 temných mincí, 50 drakenových jader, 2 měšce broušených drahokamů a dvě kouzelné pokročilé medicíny vitality.

První bonusový kód
(zdroj: DSO livestream)

Druhý bonusový kód D1SK0D1SK0 poskytuje 2 encyklopedie na zkušenosti, týdenní prémium, 50 vylepšených fragmentů pekelné cesty, 500 drakenů a dvě kouzelné pokročilé medicíny horlivosti.

Druhý bonusový kód
(zdroj: DSO livestream)

Oba bonusové kódy jsou platné po dobu 8 dní.

%d bloggers like this: