Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (4. 6. 2020)

První červnový čtvrtek byl ve znamení dalšího oficiálního DSO livestreamu. Hlavním lákadlem dnešního streamu byly především zajímavé informace o nadcházejících eventech.

Komunitní obchodník – nová nabídka

Kingshillský komunitní obchodník Jesse O’Barker obdržel novou nabídku, která byla rozšířena o zajímavé předměty. Následující tabulky obsahují obchodníkovu kompletní nabídku.

První záložka obsahuje Drahokamy. Oproti předchozí nabídce sem byl přidán Drahokam zhodnocení.

Druhá záložka představuje Prémiové nabídky. Pro to, abychom mohli nakupovat předmět předměty z této nabídky, musíme mít aktivní Premium status. Jakožto novinku zde můžeme nalézt například Heroldovu a M’Edusinu kůži. Zároveň byly upraveny ceny některých jízdních zvířat.

Třetí záložka je zaměřena na cestovní předměty. Nalézt zde proto můžeme univerzální mapy, stejně tak jako cestovní příděly k bossům.

Čtvrtá a nejobsáhlejší záložka nese mišmaš (kombinaci) různých předmětů.

Letní slavnost – obecné informace

Na konci června se můžeme těšit na zbrusu nový event Letní slavnost. Očekávaná délka eventu bude deset dní a samotná akce bude rozdělena do dvou částí.

První část je tzv. „přípravná“ během které budou mít hráči osm dní na to, aby se připravili na letní slavnosti. Připravovat se můžeme plněním nových denních úkolů spojených s eventem, stejně tak jako sbíráním tiketů (portálů na eventové mapy) z úctyhodných protivníků. Na eventové mapě budeme sbírat eventový postup, za který krom drakenů obdržíme i novou měnu – solární mince. Solární mince jsou součástí měšce s měnami.

Po uplynutí přípravné fáze nastanou dva dny oslav. Během oslav mohou hráči vyměnit své solární mince za zajímavé eventové odměny. Event nebude vyžadovat sférické fragmenty.

Letní slavnost
(zdroj: DSO livestream)
Solární mince
(zdroj: DSO livestream)

Letní slavnost – nový společník

Nadcházející event Letní slavnost přinese nového společníka. Tento zajímavý kříženec vodního melounu a psa bude na legendárním stupni přidávat +10% hodnoty zbroje a +15% bodů života.

Nový společník
(zdroj: DSO livestream)
Nový společník
(zdroj: DSO livestream)

Letní slavnost – nové jízdní zvíře

Krom podivného společníka budeme moct po letní slavnosti osedlat i nového oře.

Nové jízdní zvíře
(zdroj: DSO livestream)

Letní slavnost – nový unikátní set

Event samotný zároveň přinese i nový unikátní set sestávající se ze štítu, ozdoby zbraně a opasku. Štít vzhledově připomíná jeden ze štítů, který jsme mohli získat během eventu Obrana Kingshillu. Celý set je zatím v režimu úprav (tj. jeho výsledná podoba na produkčních serverech může být odlišná).

Nový unikátní štít – vzhled
(zdroj: DSO livestream)

Žádný z předmětů v tomto setu neposkytuje zatím jedinečné očarování. Setový bonus nám poté přidává +2000 hodnoty odolnosti (za dvě části), +2000 hodnoty zbroje a +3500 bodů života (za tři části).

Nový unikátní set – bonusy
(zdroj: DSO livestream)

Letní slavnost – ostatní unikáty

Krom unikátního setu budeme moct získat i nesetové předměty. Prvním z nich je amulet, který přidává +36% k bodům života u tohoto předmětu.

Kingshillský amulet
(zdroj: DSO livestream)

Druhým je prsten, který regeneruje 450 bodů života za sekundu.

Prsten s dračím symbolem
(zdroj: DSO livestream)

Třetím je prsten, který navyšuje hodnotu blokování o +1200.

Kingshillský pečetní prsten
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

Během dnešní live lottery soutěžili hráči o zajímavé odměny a jackpot v podobě balíčků obsahujícího 50 000 temných mincí a 25 klíčů k amforám.

%d bloggers like this: