Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (4. 10. 2019)

Dnes, 4. října 2019, se uskutečnil třetí livestream na kanálu Drakensang Online. Dozvěděli jsme se informace o postupu v rámci komunitních výzev právě probíhajících Zamořených Kingshillských stok, nově připravovaného bosse pro Halloweenský event a dostali jsme tři nové bonusové kódy.

Komunitní výzvy

šPostup v rámci komunitních výzev
(zdroj: DSO livestream)

Podařilo se nám splnit třetí komunitní výzvu spočívající v tisíci zabití Krysího krále. Za toto obdržela komunita bonusový kód: SEWYOULATER, který hráče odmění 222 klíči ke stokám. Zároveň se nám tím otevřela další komunitní výzva – porazit 500k krát Mhorblika. Zatím máme splněných 141,797/500,000 zabití, přičemž odměnou za toto nám bude 111 drakenů. Otevře se nám tím také velká odměna za splnění všech čtyř minivýzev.

#4 minivýzva – Mhorblik
(zdroj: DSO livestream)

Wendigo – nový boss na Halloweenském eventu

„Wendigo označuje kanibalského netvora či zlého ducha, požírajícího lidské maso. Wendigo se může objevit jako monstrum s některými vlastnostmi člověka, nebo jako duch, který posedl člověka. Lidé jej běžně řadí do světové rodiny upírů, svým vzhledem však připomíná spíše vlkodlaka. Popis o něm říká, že má neuvěřitelně vyhublé tělo, kosti tlačící se na slabou kůži, zářící oči hluboko uvnitř důlku, dlouhé zažloutlé tesáky a potrhané krvavé rty. Je cítit pachem hniloby a rozkladu.“ – zdroj: Wikipedie

Wendigo – artwork
(zdroj: DSO livestream)

Tento boss bude novým bossem přepracovaného Halloweenského eventu (pravděpodobně Gwenfaru doplní namísto toho, aby ji nahradil). V následující slideshow si můžete prohlédnout modely Wendiga (bez barev). Zatím bylo odhaleno, že bude hráče fackovat a vyvolávat své spojence.

 Bonusové kódy

  • SEWYOULATER (222 klíčů ke stokám)
  • SEWARDESS (777 mocné esence protijedu)
  • L1V3W1THTH3CM (3 vylepšené medicíny rychlosti útoku)
%d bloggers like this: