Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (31. 01. 2020)

Poslední lednový den byl ve znamení dalšího (tentokrát skoro dvouhodinového) livestreamu pod vedením CMJesse. Dozvěděli jsme se zajímavé informace týkající se nejenom nadcházejícího Draganova eventu, ale i Velikonočního eventu a Esenciální pouště.

Dragan event – tajemný svitek a úkolová linie

Na novoročním eventu jsme měli možnost získat Tajemný svitek, který uplatníme na Draganově eventu. Jeho odevzdáním a splněním úkolové linie u Januse Lišky se nám otevře nový dungeon, ve kterém budeme moct podstoupit zajímavou zkoušku a získat speciálního Malého Dragana (společník).

Úkol po nás bude chtít nasbírat 50 Draganových znaků od monster na Pastvinách, Železném lese a Sirnaté poušti (mapy dostupné z hradu Krákor).

Nová úkolová linie Příprava na neznámé
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Dragan event – Velká hala (nový dungeon)

Po splnění úkolové linie se nám otevře nový dungeon jménem Velká hala. Vstup na tuto mapu vyžaduje jednu mocnou zakletou perlu a můžeme zde získat unikáty od Černé vdovy, Dragana a perly, které nám slouží jako postup do třetí a čtvrté lišty eventu.

Nový dungeon – Velká hala na minimapě
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Velkou halu představuje velká obdélníková místnost, ve které budeme čelit Draganovi, Černé vdově a jejich přisluhovačům. Při prvním vstupu na mapu budeme uvítáni krátkým příběhem zdůvodňujícím proč se vlastně bossové nacházejí na této mapě a proč je naším úkolem je porazit.

Velká hala – minimapa
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Ze začátku bojujeme jen proti Draganovi, kterého doprovází několik jeho panošů. Ti jsou postupem času (jakmile bossovi klesnou body života) odvoláni a na jejich místo jsou přivoláni Černí rytíři, kteří jsou mnohem nebezpečnější. Když Draganovi skutečně teče do bot, tak si povolá ještě Černou vdovu, která však umře poté co je Dragan poražen.

Dragan a Černá vdova
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Po poražení Dragana obdržíme odměny v podobě neobyčejných předmětů, drakenových jader, drahokamů a případného nového kostýmu. Zároveň získáme také perly (postup), které se nám počítají do třetí a čtvrté postupové lišty eventu.

Drop z Dragana ve Velké hale
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Dragan event – nové unikátní předměty

Na eventu budeme moct nyní získat nové unikátní předměty – rukavice, torzo a boty. Nejedná se o set, nýbrž o tři separované předměty. Unikáty budou padat na eventových mapách.

Nové unikátní předměty
(zdroj: DSO Discord)

Boty

  • +9% rychlosti pohybu

Rukavice

  • +9% hodnoty odolností

Torzo

  • +9% hodnoty zbroje

Dragan event – Amulet Černého rytíře

Zajímavou novinkou celého eventu je Amulet Černého rytíře, který obdržíme jako jednorázovou odměnu za získání úspěchu. Amulet navyšuje zranění o +12% a není součástí žádného setu.

Amulet Černého rytíře
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Jak získat Amulet Černého rytíře?

Pro získání amuletu bude třeba splnit speciální mapu s bossem na příslušné obtížnosti. Po poražení bosse obdržíme úspěch, který nám do inventáře připíše amulet. Úspěchy jsou celkem čtyři (pro každou pekelnou obtížnost je jeden) a každý úspěch můžeme získat pouze jednou.

Důležitou informací je, že tyto mapy budou přístupné pouze solo! Tuto výzvu si proto bude muset každý splnit sám.

Amulet Černého rytíře jako odměna v okně Úspěchy
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Dragan event – postupové lišty a zajímavé odměny

Připravovaný Dragan event pro nás chystá čtyři postupové lišty se zajímavými odměnami. Na první postupovou lištu sbíráme postup na hradě Krákor. Druhá postupová lišta vyžaduje běhání eventových map (Pastviny, Sirnatá poušť, Vykopávky…), zatímco třetí a čtvrtou postupovou lištu plníme zabíjením eventových bossů.

V dnešním livestreamu nám byla odhalena třetí a čtvrtá postupová lišta a společně se proto podíváme na některé ze zajímavých odměn.

Třetí postupová lišta (2 500 postupu)

Měšce s drahokamy a runa regenerace, které nás čekají na začátku lišty, jsou těsně následovány pavoučicí (jízdní zvíře) a 500 drakenovými jádry. Dále zde máme pět tisíc temných mincí, runu devastace (navyšuje kritické zranění) a na konci se schovává klenot regenerace.

III. postupová lišta
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Čtvrtá postupová lišta (2 500 postupu)

Hned na začátku nás uvítá pět mocných zakletých perel, které jsou hned následovány měšcem s drahokamy (nevíme zatím jaké kvality). Jak už bývá zvykem u velkých eventů, tak se můžeme těšit nejenom na runu zhodnocení, ale i na drahokam zhodnocení. Nesmíme opomenout i klenot regenerace, který nám zvyšuje body života a regeneruje body života každou sekundu. Na konci lišty na nás pak čeká mocná runa síly (+30% zranění u předmětu) a pět tisíc temných mincí. Radovat se můžeme také ze slušné nadílky drakenů.

IV. postupová lišta
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Velikonoční event – noví společníci

Jakmile se v supermarketech vymění čokoládoví Mikulášové za čokoládové zajíce, tak víme, že Velikonoce jsou v dohlednu. Proto můžeme uveřejnit tuto novinku, že velikonoční event bude obsahovat roztomilá vajíčka jako společníky. Tato vajíčka navyšují (zleva) zranění jedem, zranění a kritické zranění. Těšit se však můžeme třeba i „vajíčko natvrdo“, které nám bude navyšovat body života.

Velikonoční vajíčka – společníci
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Esenciální poušť – koncept vzhledu nového esenciálního setu

Někteří z pravidelných čtenářů jistě postřehli, že nás čeká i přepracovaný event Esenciální poušť, který vždy obsahoval charakteristický set. Na livestreamu jsme se dočkali odhalení konceptu vzhledu tohoto setu. Levá figura zastupuje mužskou variantu setu, zatímco prostřední a pravá figura představuje variaci pro ženy.

Esenciální poušť – koncept vzhledu esenciálního setu
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Clash of Admins – Team Jesse vs. Team Hansen

Pravidelnou částí každého livestreamu bývá i střetnutí mezi Jessem a Hansenem. Opět z test serveru, ale tentokrát jako 3v3 Deathmatch!

Clash of the Admins
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Live Lottery

Loterie nyní obdržela gargantuovsky spektakulární odměnu, a to… Mortisova kostěného draka! Pro účast v soutěži je třeba během livestreamu najít CMJesseho, který je vždy schován na některé z map divočiny (hledačům slouží jako nápověda hudba z příslušné mapy). Poté co hráči naleznou CMJesse mu musí do šepotu poslat tajné heslo (paradoxně zveřejněné na livestreamu) a Hansen poté vylosuje některou z možných odměn.

Live lottery – 31. 01. 2020
(zdroj: DSO livestream – 31. 01. 2020)

Let’s play s CMJesse

Na konci loterie je vždy vyčleněn krátký blok, během kterého mají hráči z vybraného serveru možnost si zahrát s CMJesse. Pokud se jim podaří dostat se do skupiny, tak mají poté možnost svou postavu zvěčnit v síni slávy dostupné na Discordu a Instagramu!

Bonusové kódy

Dnes jsem se mohli radovat z hodně slušné dávky bonusových kódů. Některé z nich (na 5k temných mincí a 5 měšců s broušenými drahokamy) bylo limitovaných pro maximálně 500 hráčů, kteří byli dostatečně rychlí, aby je zadali, ale za počet sledovatelů livestreamu jsme obdrželi bonusový kód UNDERCLOVER1600. Zároveň jsme obdrželi bonusový kód za splnění komunitní výzvy na zabíjení bossů v Cirkusu Monstrorum, a to SUPERSMASHBOSS.

%d bloggers like this: