Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (3. 9. 2020)

První zářijový čtvrtek byl ve znamení dalšího oficiálního DSO livestreamu v podání Jesseho a Hansena. Dozvěděli jsme se zajímavé informace k přepracovanému eventu Esenciální poušť, otočili jeden dílek Content Expansion puzzlí a získali bonusový kód s komunitními mincemi.

CE Puzzle

Během minulého streamu byly odhaleny záhadné puzzle, které pod jednotlivými dílky obsahují novinky v připravovaném CE (Content Expansion – rozšíření hry). Komunita si odhlasovala odhalení dílku s číslem 7 jehož otočením bylo potvrzeno přidání týdenních a měsíčních výzev.

Sedmý dílek CE puzzlí
(zdroj: DSO livestream)

V současnosti máme ve hře pouze denní výzvy, které se jak už název napovídá resetují každý den. Nově se můžeme těšit na týdenní a měsíční výzvy umožňující získat odměny za naše dlouhodobé snažení a aktivitu.

Esenciální poušť – změny

Event Esenciální poušť se dočkal hned několika úprav (ve většině případů na základě zpětné vazby ze strany herní komunity), které věřím tomu, že proměnili tuto akci k lepšímu. Postupně si projdeme nejzajímavější změny.

Všechny obtížnosti Pouště ztracených a Kia Krisal nyní vyžadují jednu sférickou cestu namísto původních dvou (smrtící), tří (pekelná I až III) či čtyř (pekelná IV), což je novinka, kterou uvítají především hráči s menším množstvím sférických fragmentů.

Vstup na Poušť ztracených
(zdroj: Amperionův archiv)

Dále došlo k přemístění portálů na Kia Krisal (druhá eventová mapa), které se původně nacházely uprostřed pouště. Nyní jsou roztroušeny po celé mapě. Okolo portálů se zároveň nachází zóna umlčení, která znemožňuje používat schopnosti.

Nová poloha červeného portálu
(zdroj:Amperionův archiv)

Slavnostní amfory zároveň konečně dostaly svou vlastní specifickou ikonu.

Ikona amfor
(zdroj: DSO livestream)

Eventové roucho se dočkalo vylepšení o bonus poskytující imunitu vůči negativním účinkům Písečné bouře.

Eventové roucho
(zdroj: DSO livestream)

Když už je řeč o Písečné bouři, byly přidány truhlice (uprostřed mapy) za každou absolvovanou vlnu bouře. Tato truhla obsahuje generické odměny a drahokamy.

Truhlice písečných bouří
(zdroj: DSO livestream)

Na druhou eventovou mapu (Kia Krisal) byly přidáni speciální minibossové, ze kterých můžeme získat části unikátního černého esenciálního setu.

Speciální šampion
(zdroj: DSO livestream)

Bonusový kód

Sledování streamu nás odměnilo bonusovým kódem DRACOINS obsahujícím 49 komunitních mincí.

%d bloggers like this: