Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (29. 9. 2020)

Poslední zářijové úterý bylo ve znamení dalšího oficiálního DSO livestreamu v podání Jesseho a Hansena. Dozvěděli jsme se další informace k nadcházejícímu rozšíření hry a nadcházejícím událostem.

Livestream – časová osa

Do rozložení livestreamu byla přidána tato lišta s časovou osou, která zobrazuje, v jaké části se stream právě nachází. Mnohem lépe se tak můžeme orientovat v aktuálním obsahu.

Časová osa streamu
(zdroj: DSO livestream 29. 9. 2020)

Merchandise – zboží s tématikou Drakensang Online

Drakensang Online nyní nabízí zboží s tématikou DSO! Trička, mikiny, tašky, čepice, ale i roušky, jejichž nošením můžete univerzum Drakensang Online reprezentovat i v reálném světě-

Odkaz na oficiální stránky obchodu: https://www.threein.com/drakensangonline

Merchandise
(zdroj: DSO livestream 29. 9. 2020)

Orbtober – říjen plný komunitních výzev

Během října budou pravidelně vyhlašovány komunitní výzvy za jejichž plnění obdrží komunita orby. Tyto orby poté budeme moct vyměnit za bonusové kódy (formou hlasování o odměně během livestreamu).

Content Expansion – talentový strom

Během streamu byl odhalen nový talentový strom (zde pro čaroděje kruhu). Každý talent má 0-10 bodů, které můžeme schopnostem přiřadit. Všimněme si, že každá schopnost je spojená s určitým elementem, proto talenty ohnivé koule, meteoritu, ohnivého strážce a ohnivé destrukce jsou všechny spojeny s ohněm.

Talentový strom
(zdroj: DSO livestream 29. 9. 2020)

Bonusový kód

Během streamu jsme obdrželi bonusový kód D4RKC0INS, který obsahuje 40 komunitních mincí.

%d bloggers like this: