Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (29. 11. 2019)

Další pátek. Další livestream v podání CMJesse. Dnešek se nesl v duchu Premium Day a nástinu některých novinek z R226.

R226 – nové skiny

V rámci R226 se dočkáme některých nových skinů (vzhledů) k zakoupení (pravděpodobně za temné mince). Jejich ukázku si můžete prohlédnout na screenu níže.

Nové skiny

R226 – Novoroční event – nový klenot

R226 přinese novoroční event (zvaný „Vzpoura rakeťáků“). V rámci tohoto eventu budeme moct získat nový klenot, který lze umístit do opasku a navyšuje zranění. Jeho unikátním efektem je navýšení zranění a rychlosti pohybu, a to až o 150% zranění a 25% rychlosti pohybu na 5 sekund po sebrání sféry léčení.

Nový klenot z novoročního eventu

R226 – Novoroční event – tajemný svitek

V rámci novoročního eventu budeme moct získat tajemný svitek. K čemu slouží? Inu, to zatím nikdo neví. Jediné, co víme je, že obsahuje na konci Draganovu pečeť a pravděpodobně nám otevře nějakou novou úkolovou linii u Januse Lišky během Draganova eventu, který nás čeká příští rok.

Tajemný svitek z novoročního eventu

Nový boss

V rámci některého z dalších release nás čeká nový boss, který už teď vypadá dosti zajímavě. Zatím šlo vypozorovat, že některou z jeho schopností je aplikace efektu Ničitel zbroje/odolností na hráče.

Nový připravovaný boss

Premium Day – balíčky s vybavením

V rámci Premium Day (konkrétně od 23:00 do 23:59) můžeme zakoupit balíčky s vybavením. Balíčky lze zakoupit buď za zlato nebo za temné mince. V případě, že je zakoupíme za temné mince máme 10% šanci, že získáme unikátní předmět daného druhu. Pokud bychom k nákupu využili zlato, tak máme 0,5% šanci na zisk unikátního předmětu daného druhu. V opačném případě získáme legendární předmět daného druhu.

Otevření 3 balíčků prstenů za temné mince

Clash of the Admins – CMJesse vs. Haaaltstop

CMJesse a Haaaltstop měli opět možnost zkřížit zbraně v aréně. Po strhujícím zápase plném akce se podařilo Jessemu zvednout své skóre na 2:0.

CMJesse vs. Haaaltstop

Live lottery – Tegan & Balor

Live lottery, během které mají hrdinové možnost hledat CMJesseho na veřejných mapách a soutěžit o zajímavé odměny, byla součástí i tohoto livestreamu. Zároveň byly sepsány informace k tomu, jak mohou se mohou hráči do loterie zapojit.

Informativní text k live lottery
  1. Vyčkejte na určení serveru, na kterém se bude CM schovávat (formou losování).
  2. Vypněte si PvP status.
  3. Jakmile CM napočítá do pěti, začněte hledat.
  4. Naslouchejte hudbě nebo nápovědám od CM.
  5. Jakmile najdete CM (je třeba abyste se vzájemně viděli na mapě), tak mu napište heslo „LONG LIVE DSO“.
  6. Haaaltstop vylosuje některou z odměn, které můžete získat.
Odměny v rámci live lottery
(29. 11. 2019)
%d bloggers like this: