Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (28. 8. 2020)

Poslední srpnový pátek se uskutečnil další z oficiálních DSO livestreamů v podání Jesseho a Hansena. Obsahem dnešní show bylo především odhalení nadcházejících akcí a událostí, nových upravených talentů a přiblížení všeho, co nás čeká a (snad) nemine.

Nadcházející akce a události

Během streamu byly odhaleny informace o nadcházejících akcích a událostech. Zítra proběhne Premium Day, který se v patchi 241 dočkal úpravy nabídek. Jedenáctého září se můžeme těšit na návrat Dragana. Na konci září nás pak čeká upravený event Esenciální poušť.

Pamatujete si ještě na Stíny minulosti? Jednalo se o speciální úkolovou linii na jejímž konci jsme střetli síly s Sargonem. V rámci patche 243 by Stíny minulosti měly být zpřístupněny všem hráčům jakožto forma ochutnávky nadcházejícího Content Expansion (rozšíření hry).

Puzzle s rozšířením hry

Na sociálních sítí Drakensang Online se budou v následujících týdnech objevovat tyto puzzle s očíslovanými dílky. Copak asi skrývají? Hráči budou moct v anketách hlasovat který dílek bude každý týden odhalen. Pod každým z dílků se skrývá popis jedné z připravovaných novinek v rámci nadcházejícího rozšíření. Krom toho se nám otočením všech dílků odhalí náhledový obrázek celého rozšíření.

Puzzle s rozšířením hry
(zdroj: DSO livestream)

Nové talenty – Čaroděj kruhu

Ve streamu byly představeny upravené talenty pro Čaroděje kruhu. Vypadá to, že po použití schopností Ohnivá koule a Meteorit bude šance na spuštění různých sekundárních efektů jako ohnivé víry (podobné těm, které zanechává Grimmag po použití své plamenné destrukce) nebo vystřelení několika ohnivých koulí, které se rozletí všemi směry od mága.

Čaroděj kruhu – nové talenty
(zdroj: DSO livestream)

Nové jízdní zvíře

Rozšíření hry zároveň představí i nové jízdní zvíře, které je skutečně extravagantní.

Nové jízdní zvíře
(zdroj: DSO livestream)
%d bloggers like this: