Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (26. 3. 2020)

Zatímco hráči zápolili s běsnícími červy v Bouřlivých horách, CMJesse a Hansen spustili další z pravidelných streamů. Tentokrát jsme měli možnost nahlédnout pod pokličku velikonočnímu eventu a novým pekelným obtížnostem.

Velikonoční Kingshill

Velikonoční nálada a motivy pronikly i do Kingshillu, který bude během eventu doslova posetý rozkvetlými květinami a cákanci barev.

Velikonoční Kingshill
Velikonoční Kingshill

Velikonoční event – postupové lišty

Velikonoční event bude obsahovat čtyři postupové lišty, které se otevírají postupně. Postupem nám budou falešná festivalová vajíčka, která budeme získávat z protivníků v novém dungeonu – Velikonoční ostrov.

Velikonoční event – 1. lišta
Velikonoční event – 2. lišta
Velikonoční event – 3. lišta
Velikonoční event – 4. lišta

Lišty obsahují poměrně zajímavé odměny. Ve třetí liště můžeme například nalézt klenot hněvu. Podrobnější popis odměn naleznete v připravovaném představení novinek.

Velikonoční společníci – Tajemná holátka

patchi 230 byli uvedeni noví společníci – Tajemná holátka. Jedná se o nové pety v podobě chodících vajíček, která půjdou získat na velikonočním eventu.

Tajemná holátka

Velikonoční event – Obří vejce

Pro to, abychom se mohli dostat na Velikonoční ostrov musíme nejdříve nalézt Obří vejce. Nachází se v dungeonech Dracanie a jeho poloha je vždy zanesena na minimapu.

Obří vejce na minimapě

Jakmile najdeme vejce (skutečně nelze přehlédnout), je třeba je porazit. K tomu je za potřebí barevné esence, což je speciální esence pro velikonoční event, která vypadává z úctyhodných monster.

Obří vejce

Poté co vejce porazíme se nám otevře portál na Velikonoční ostrov.

Portál na Velikonoční ostrov

Zde již můžeme vidět implementované nové obtížnosti Pekelná V až Pekelná VII. Pro vstup na mapu zároveň potřebujeme jarní prach, který získáváme stejně jako barevnou esenci, a to z úctyhodných monster.

Na dalším screenu se nachází vstup na pekelné V, která požaduje 50 zelených fragmentů pekelné cesty. Zelené fragmenty pekelné cesty můžeme buď zakoupit u obchodníků nebo získat na pekelné IV. Pekelná VI poté vyžaduje pro vstup na mapu 100 modrých fragmentů pekelné cesty.

Maximální obtížností se nyní stane Pekelná VII, která po nás bude chtít 200 neobyčejných fragmentů pekelné cesty. Můžeme je buď koupit u obchodníků nebo z nepřátel na Pekelné VI.

Velikonoční event – Velikonoční ostrov

Velikonoční event je nový eventový dungeon. Po vybití všech monster (vyžaduje barevnou esenci) se na mapě se objeví boss Daran. Z monster a festivalových vajíček nám vypadává postup do eventu.

Velikonoční ostrov – minimapa
Velikonoční ostrov – monstra
Velikonoční ostrov – festivalová vajíčka
Boss – Daran Zkažený

Esenciální poušť – Černá esenciální zbroj

V jednom z předchozích livestreamů nám byl odhalen koncept černé esenciální zbroje. Zde máme její implementaci. Předměty jsou obarveny na bílo.

Live Lottery

V dnešním livestreamu jsme se v rámci loterie mohli dočkat zajímavého jackpotu, kterým bylo 24k temných mincí a možnost pro vítěze obdržet jakéhokoli společníka ve hře (s výjimkou komunitních společníků) v neobyčejné raritě. Pokud by si výherce zvolil šťastnou kočičku (což i jeden šťastlivec z Teganu učinil), byla by bronzová na vylepšeném stupni. Zajímavou odměnou je i eventové roucho na tři dny pro právě probíhající Zamořené Kingshillské stoky.

Bonusové kódy

Obdrželi jsme hezký bonusový kód WEWILLBEFINE, který nás obdaruje 100 zlatými, 200 drakeny, Roztomilým psíkem (vylepšený), pěti měšci drahokamů, skoro 3k fialové esence síly a 10 pozlacenými čtyřlístky.

%d bloggers like this: