Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (25. 10. 2019)

Po čtrnáctidenní pauze jsme se dočkali dalšího livestreamu v podání CMJesse. Dozvěděli jsme se nové informace týkající se úprav Roadmap (plánu obsahu na nadcházející patche) a Premium Day. V tomto příspěvku si proto všechny novinky pěkně shrneme.

Roadmap 2019

Roadmap 2019
(zdroj: Khrone)

CMJesse představil upravenou roadmap pro nadcházející patche. V současné chvíli se nacházíme v R223. Patch 224, obsahující upravený Halloweenský event, by měl vyjít v průběhu příštího týdne (pozn. autora: průvodce pro tento event je v současnosti připravován). V rámci R225 se dočkáme vánočního eventu (Slavnost zimního slunovratu) a Premium Day (prémiového dne).

Obsahem patchů 226 a výše bude například nový a zatím tajuplný novoroční event. Kingshill by zároveň měl dostat úpravu a hráči budou mít možná možnost si užít upravený a vracený event Esenciální poušť.

Premium Day – nové předměty

Premium Day, který je naplánován na patch 225, dostane nový obsah! Jak jsme byli zvyklí, každý ročník prémiového dne přinesl jeden nový unikátní stackovací předmět. Předminule to byl opasek, minule rukavice a letošní ročník přináší Prsten horlivosti. Zatím bohužel nemáme informace o tom, co tento prsten poskytuje za bonusy, nicméně pokud bude jeho jedinečné očarování zajímavé, tak může nahradit v současnosti nejpoužívanější prsten z kostky.

Prsten horlivosti
(zdroj: DSO livestream)

Často se setkávám s názorem, že je ve hře nedostatek efektů aury, které by mohly zakrýt kypré tvary našich hrdinů. V rámci prémiového dne proto budeme mít možnost pořídit nový efekt aury, a to Drákula efekt, který nás obalí temnotou a zahalí rojem netopýrů.

Efekt Drákuly
(zdroj: DSO livestream)

Na milovníky společníků čeká v nabídce roztomilá kočička, nový společník, u něhož zatím nevíme její bonusy. Očekává se (čistě názor autora), že by mohla mít velmi podobné bonusy jako má například Krysí král z eventu Zamořené Kingshillské stoky, akorát je bude mít spojené s jiným eventem.

Roztomilá kočička

Bonusové kódy

  • SOR (15 pozlacených čtyřlístků)
  • DCK (50 sférických fragmentů)
  • D5I (50 drakenů)
  • DISCORD5K (5000 mocné esence světla)
%d bloggers like this: