Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (24. 01. 2020)

Pátek 24. 1. 2020 se jako vždy nesl v duchu dalšího z livestreamů, který odhalil nové informace z nadcházejícího Draganova eventu.

Draganův event – datum

Dlouho očekávaný Návrat Dragana nás čeká již 21. 02. 2020 (12:00). Event bude trvat až do 15. 03. 2020 (23:59).

Draganův event – postup v eventu

Můžeme se těšit na tři postupové lišty. První postupová lišta vyžaduje 104 prokletých perel (z hradu Krákor). Druhá lišta vyžaduje 902 zakletých perel (odlišných od prokletých perel), které nám padají ve čtyřech dungeonech dostupných z Hradu Krákor (Pastviny, Sirnatá poušť, Draganovy vykopávky, Železný les) a na mapách, které původně byly součástí minieventů (Mystras v noci, Divoký les v noci, …). Třetí postupová lišta vyžaduje 2 500 temných perel, které nám padají z bossů Draganova eventu. Postupové lišty a odměny v nich mohou být ještě upraveny.

Draganův event – Malý Dragan (společník)

V druhé postupové liště eventu na nás čeká Malý Dragan (společník) běžné raritě. Budeme moct získat i speciálního Malého Dragana (bude se farmit v novém dungeonu, který se otevře za pomoci tajemného svitku získaného buď z novoročního eventu či dropem z bosse na Draganově eventu).

Malý Dragan (běžný)

Bonusy, které nám bude poskytovat Speciální Malý Dragan zatím neznáme.

Live Lottery – Grimmag

V rámci loterie měli možnost hráči z Grimmagu hledat CMJesse, který byl schovaný na některé z map divočiny. Hansen poté vylosoval nejrychlejším hledačům jednu z odměn. Jackpot pro tento livestream představoval jeden z balíčků, které lze zakoupit v sekci „Speciální“ za reálné peníze.

Odměny v live lottery

Bonusové kódy – novinky

Herní komunita byla odměněna bonusovým kódem DSOYOUTUBE30K, který poskytoval 2x 3denní premium, 7 dní tavírnu a 7 dní univerzální mapu. Zároveň bylo přidáno několik bonusových kódů poskytujících drobné odměny jako třeba 30 pozlacených čtyřlístků. Specifikem těchto bonusových kódů je jejich limitovaná platnost (limitováno časem či maximálním počtem uplatnění na celém serveru). Mimojiné jsme obdrželi i bonusový kód FRAGMENTFANS, který nám poskytl nějaké užitečné sférické fragmenty.

1 Comment

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: