Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (22. 11. 2019)

Dnešní livestream v podání CMJesse odhalil spoustu zajímavých informací týkajících se převážně Premium Day a nadcházejících eventů.

Premium Day – datum

Bylo odhaleno datum Premium Day, a tím je pátek 29. 11. 2019. Během tohoto dne bude mít Emilie (prémiový obchodník) v závislosti na čase speciální nabídku obsahující unikátní předměty, drahokamy, měnu, společníky, jízdní zvířata a mnoho dalšího. Přesný rozpis časů jednotlivých položek nabídky bude zveřejněn během příštího týdne.

Premium Day – ceny unikátních předmětů

Během Premium Day můžeme zakoupit unikátní předměty horlivosti. Charakteristické pro tyto předměty je, že využívají stackování (za poražená monstra získá hráč stacky, čili jakousi formu buffu, který mu na minutu navýší určité atributy). Oproti předchozím iteracím Premium Day můžeme zakoupit předměty rovnou na stupni VIII. Předměty lze zakoupit jak za zlato, tak za temné mince.

Ceny předmětů horlivosti

Premium Day – možnost nákupu měny

Jednou z novinek letošního Premium Day je možnost využít zlato či temné mince pro nákup jiné měny jako například fragmentů materi, sférických fragmentů či drakenů. Je nutno poznamenat, že ceny této nabídky ještě nebyly stanoveny a jednotlivé předměty v této nabídce lze koupit maximálně 10x!

Možnost nákupu měny a spotřebních předmětů

Premium Day – balíčky s vybavením

Další novinkou, kterou mohou hráči zakoupit, jsou tzv. balíčky s vybavením. Tyto balíčky lze zakoupit za temné mince či za zlato a obsahují vždy příslušný typ předmětu. Pokud koupíme balíček za temné mince, tak máme 90% šanci na zisk legendárního předmětu a 10% šanci na zisk unikátního předmětu daného typu. V případě, že bychom balíček koupili za zlato, tak budeme mít 99,5% šanci na zisk legendárního typu a 0,5% šanci na zisk unikátního předmětu daného typu. Ceny této nabídky budou ještě upřesněny.

Balíčky s vybavením

Vánoční a novoroční eventy – datum

Byla nám odhalena data vánočního eventu (Slavnost zimního slunovratu) a novoročního eventu (Vzpoura rakeťáků).

  • Vánoční event: 2. 12. 2019 – 31. 12. 2019
  • Novoroční event: 1. 1. 2020 – 12. 1. 2020

Nový vzhled Kingshillu

Kingshill už dlouhou dobu nedostal žádnou grafickou úpravu, a proto nám během livestreamu byl částečně odhalen nový vzhled této městské oblasti. V rámci slideshow, kterou najdete níže si můžete projít náhledy. Jedná se zatím pouze o předběžnou pracovní verzi.

Live lottery s CMJesse

Poslední částí livestreamu byla jako vždy věnovala live lottery, ve které mají hráči možnost soutěžit o zajímavé ceny. CMJesse vždy ohlásí server na kterém se právě nachází a cílem je jej co nejrychleji najít. Nejrychlejší hledači jsou poté odměněni jednou z níže uvedených (vylosovaných) odměn. Tentokrát si mohli loterii užít hráči z Hereduru.

Odměny v rámci live lottery

Bonusové kódy

Za splněnou komunitní výzvu (poražení Wendiga) jsme obdrželi nový bonusový kód – WENDIGONE.

1 Comment

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: