Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (21. 8. 2020)

Dnešní oficiální DSO livestream přinesl spoustu zajímavých informací. Na jaké nadcházející akce se můžeme těšit na konci srpna? Kdy se dočkáme plánovaného Content Expansion? A co se plánuje do budoucna? Odpovědi na tyto otázky a mnohem víc jsme se dozvěděli během dnešního streamu v podání Jesseho a Hansena.

Nadcházející eventy

Na konci srpna se můžeme těšit na dvě akce. První z nich je Hvězdné zlato a druhou je Premium Day.

Hvězdné zlato

Hvězdné zlato se oproti předchozí verzi dočká hned několika úprav. Event byl zkrácen z původních 10 dní na zhruba 5 dní. Vzhledem k tomu došlo také ke snížení cen za sférické cesty na Nebeskou arénu (nejenom za zlato, ale i za sférické fragmenty) a navýšení množství portů, které můžeme denně zakoupit. Zároveň došlo k dalším menším úpravám jakožto například navýšení šance na zisk klíče ke kosmické truhle ze závěrečného bosse a šance na zisk společníka – Zlaté víly.

Na seznámení se změnami v nadcházejícím eventu se můžete těšit v podobě představování novinek, které budou vycházet v průběhu dalšího týdne!

Před streamem byla zároveň spuštěna první komunitní výzva spojená s touto akcí. Zvládne-li komunita absolvovat 300 000 výročních arén do pondělí 24. 8. 18:00, pak bude snížena cena eventového roucha na Hvězdné zlato o 2,99 eura a všichni hráči obdrží bonusový kód obsahující tříhodinovou verzi eventového roucha, 1499 esence Hvězdného zlata, pět sférických cest na Nebeskou arénu a pět kosmických klíčů.

1. komunitní výzva
(21. 8. – 24. 8.)

Od příštího pátku do příští soboty poté poběží druhá komunitní výzva spočívající v poražení 500 000 zlatých bossů na Nebeské aréně. Odměnou nám případně bude prodloužení trvání Výročního eventu o dalších pět dní a bonusový kód obsahující 50 Phestosových obušků na piňáty a jeden zlatý obušek.

2. komunitní výzva
(28. 8. – 30. 8.)

Premium Day

Premium Day je jednodenní speciální akce během které prémiová obchodnice Emilie nabízí hráčům (s aktivním premium statusem) speciální předměty, které se obměňují v průběhu dne. Premium Day se uskuteční v sobotu 29. srpna 2020.

Jesse O’Barker – obměna nabídky

Do prémiové záložky u komunitního obchodníka Jesse O’Barker se vrátila Heroldova dračí kůže a M’Edusina hadí kůže, které jsou potřebné pro vytvoření příslušných unikátních plášťů.

Heroldova dračí kůže a M’Edusina hadí kůže

Content Expansion – datum vydání

Většina herní komunity nyní netrpělivě upíná svou pozornost na připravovaný Content Expansion neboli rozšíření herního obsahu o nové lokace, předměty, schopnosti, talenty a mnoho dalšího. V předchozích streamech jsme se dozvěděli informace o nadcházejících novinkách. Jedna informace nám však doposud nebyla známa, a tou je datum, kdy dojde k vydání tolika opěvované CE. Dnes jsme se konečně dočkali odpovědi.

V kalendářích si můžeme zakroužkovat datum 24. 11. 2020!

Plánované datum Content Expansion

Live Lottery

Loterie se stala neodmyslitelnou součástí každého streamu. Soutěžící se mohli přihlásit napsáním kouzelného slova ANNIVERSARY do Twitch chatu. Systém poté vylosoval šťastlivce, který měl možnost poměřit své dovednosti v aréně proti CMJesse. Po skončení zápasu mu byly Hansenem vylosovány odměny (pět odměn v případě, že vyhrál a tři odměny v případě, že prohrál nebo pokud zápas dopadl remízou). Jackpotovými odměnami v tomto streamu byla Postříbřená kočička (společník), 6 měsíců deluxe premium a Mortisův kostlivý drak.

Bonusový kód

Na streamu jsme zároveň obdrželi bonusový kód JESSECOINS obsahující 23 komunitních mincí.

%d bloggers like this: