Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (20. 5. 2020)

20. květen 2020 proběhl další z DSO livestreamů, který byl tentokrát napěchován zajímavými novinkami a štědrými bonusovými kódy.

Roadmap 2020

Během livestreamu byla odhalena další část roadmap (plánu) na rok 2020. Především se jedná o nadcházející eventy. V současnosti se nacházíme v patchi 232/233 s tím, že patch 234 by měl přijít během příštího týdne.

Roadmap 2020
(zdroj: DSO livestream)

R234

Patch 234 přinese nový Livestream event. Hráči budou moct během DSO livestreamu plnit speciální event. Event je skrytý a nemusí být spuštěn během každého streamu. V rámci této akce budou z úctyhodných monster občas vypadávat komunitní mince (Jesse coins). Mince můžeme zároveň získat za sledování livestreamu (prostřednictvím bonusového kódu, který pak komunita obdrží).

Zároveň se můžeme těšit na opakování jednodenní akce Pašerácká chamtivost.

R235

Release 235 přinese event Draganův návrat. Zároveň se můžeme těšit na vylepšení premium/deluxe premium statusu hráče. Zatím ještě nevíme, na jaká vylepšení premium statusu se můžeme těšit.

R236+

Od patche 236 se můžeme těšit na nový letní event. Výroční event. Velké lovecké hry a zároveň bychom se měli dozvědět více informací o připravovaném CE (Content Expansion) neboli rozšíření hry.

Komunitní event – aura CMJesse

Během komunitního eventu bude CMJesse skupině hráčů, která s ním bude hrát, poskytovat speciální auru, která navyšuje drop komunitních mincí.

Aura CMJesse
(zdroj: DSO livestream)
Ikona aury
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

Během dnešní live lottery měli hráči za úkol hledat CMJesse schovaného na některé z map divočin. Nejšikovnějším hledačům byla vylosována jedna z následujících odměn zahrnující i jackpot – Mortisova kostěného draka.

Live Lottery (20. 5. 2020)
(zdroj: DSO livestream)

Live play

Hráči, kteří se dnes dostali do skupiny s CMJesse byli odměněni eventovým rouchem pro aktuální akci Hvězdné zlato.

Plášť z live play
(zdroj: DSO livestream)

Bonusové kódy

Za splnění komunitní výzvy (poražení 500k zlatých bossů v Nebeské aréně) jsme obdrželi dva bonusové kódy – RUNIVERSE a LOOTINGSTAR. První kód obsahuje dva měšce menších run. Druhý kód nás odmění hvězdnou esencí, pěti kosmickými klíči, pěti sférickými cestami na Nebeskou arénu a tříhodinovým eventovým rouchem.

Za počet sledujících livestreamu jsme zároveň dostali ďábelských 666 sférických fragmentů. Připsat si je můžete zadáním kódu FAIRYFRAGS.

%d bloggers like this: