Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (20. 12. 2019)

Předvánoční livestream přinesl spoustu zajímavých novinek. Nový roadmap na rok 2020, unikátní set, kostýmy a mnoho dalšího!

Roadmap 2020

Nově uveřejněný roadmap na rok 2020 je nabitý akcemi a novinkami. Jedná se zatím samozřejmě pouze o předběžnou verzi a může být upraven, nicméně se podíváme na jeho současnou podobu. Zkratka F/B/I znamená Features/Bugfixes/Improvements, což je souhrnné pojmenování pro novinky, opravy chyb a vylepšení některých současných herních mechanik.

Roadmap 2020 (zdroj: DSO livestream)

R227

Release 227 přinese nejenom úpravu Kingshillu (podrobnější příspěvek s představením nové podoby Kingshillu bude uveřejněn v následujících dnech), ale i upravený event Poraz neporazitelné. Královské město se už dlouhou dobu nezměnilo (naposledy při odstranění šašků) a myslím, že nový hábit mu jedině prospěje. DtU nás překvapí novým setem, novými bednami a tím, že postupové lišty tohoto eventu nebudou nadále svázány s obtížnostmi.

R228

Dlouho očekávaný Dragan konečně ohlásil svůj návrat. Těšíte se? Já rozhodně ano! Nadále už nebudeme muset běhat minivýzvy (Pastviny, Mystras, Divoký les za noci). Těšit se můžeme na nového Draganova peta, kostýmy a postupové lišty, které již nebudou vázány na obtížnosti.

R229

Kingshill bude opět zamořen eventem Zamořené Kingshillské stoky. Uvidíme, zda se minivýzvy dočkají úpravy.

R230

Velikonoční event. Osobně jsem si jej minule užil a uvidíme, jak bude vypadat jeho letošní iterace.

R231+

Esenciální poušť se vrací ve své nové podobě! Zároveň bychom se mohli dočkat upraveného a předělaného eventu Obrany měst (tehdy: Obrana Kingshillu, Obrana Jarlshofnu…). Zároveň bylo nastíněno, že bychom se mohli dočkat i nějakých nových eventů.

Content Expansion

Bylo odhaleno, že rok 2020 bude obsahovat rozšíření herního obsahu. To, zda se bude jednat například o level 60, nové lokace, nové eventy, nové unikátní předměty či něco jiného je zatím záhadou. Nicméně jsem si jist, že prostřednictvím livestreamů jistě brzy obdržíme více informací. Zatím nezbývá než sedět, přemítat a polemizovat.

Poraz neporazitelné – nový unikátní set

Event Poraz neporazitelné (DtU), který nás čeká v patchi 227 přinese do hry nový unikátní set. Set se sestává z amuletu a ozdoby, které zatím nemají jedinečné očarování. Za zmínku však stojí jejich setové bonusy.

  • (1) +10% rychlosti pohybu při boji s Bossem

pro Rytíře řádu Draka:

  • (2) +30% bodů života při boji s Bossem

pro Čaroděje kruhu, Rangera, Paromechanikuse:

  • (2) +30% many/koncentrace/páry při boji s Bossem

Osobně se mi tento set celkem líbí, jelikož zdroje navíc využiji převážně při boji s bossem. Nicméně výsledná podoba setu může být ještě změněna.

Nový set z Poraz neporazitelné (verze pro wara)
(zdroj: DSO livestream)

Draganův návrat – nové kostýmy

Dragan přinese několik nových kostýmů. V následující slideshow si je můžete prohlédnout. Jedná se o kostým Draganova hněvu, ohně, ledu, jedu a blesku.

Draganův návrat – nový společník

Na Draganovi na nás čeká nový společník. Zatím bohužel neznáme bonusy, které nám bude poskytoval, ale nelze mu upřít jedno. Ta miniaturní sekerka je skutečně roztomilá.

Draganův pet
(zdroj: DSO livestream)
%d bloggers like this: