Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (20. 09. 2019)

Dne 20. září 2019 se proběhl oficiální livestream DSO v režii CM Jesse. Připravil jsem přehled zmiňovaných informací doplněný o můj komentář. V budoucnu se prý může komunita těšit na více takovýchto informativních livestreamů.

Nový Roadmap na rok 2019

Roadmap 2019

V současné době se nacházíme v patchi 222, čili v době kdy je aktivní event Zamořené Kingshillské stoky. R223 představí dlouho očekávaný Transmogrification (zkráceně transmog, čili možnost změny vzhledu vybavení). Na konci listopadu a v průběhu prosince na nás čeká Halloweenský event, Vánoční event, Premium Day a představení některých nových plášťů. V letošním roce nebude uskutečněn Dragan event. Dočkáme se jej tedy pravděpodobně v lednu příštího roku.

Komunitní výzvy pro event Zamořené Kingshillské stoky

Komunitní výzvy – Zamořené Kingshillské stoky
(zdroj: DSO livestream)

V nejbližší době budou vypsány čtyři komunitní výzvy pro právě probíhající event Zamořené Kingshillské stoky. Celá komunita bude postupně vyzvána aby porážela vybrané bosse. Po splnění daného počtu poražení bosse, dostanou všichni hráči odměnu. Po poražení všech čtyř bossů, dostanou všichni hráči větší a zajímavější odměnu.

Kostým Stínový lovec

Kostým Stínový lovec
(zdroj: DSO livestream)

R223 přinese krom dlouho očekáváného transmogu (ke kterému se vyjádřím později) i novou misi jménem Stíny minulosti o které jsem informoval již v průběhu tohoto týdne. Tato mise bude k dispozici omezenému množství hráčů, kteří budou za splnění této mise odměněni nejenom tímto hezkým kostýmem.

Transmogrification (“transmog”)

Transmogrification, zkráceně transmog, je možnost, jak změnit vzhled své výbavy při zachování jejich statů. Tato novinka bude zavedena v rámci R223.
Ve stručnosti:
Máte nějaký předmět, který se vám vzhledově nelíbí? Například Draganova bojová helma? Díky transmogu můžete změnit vzhled například vaší helmy za vzhled jiné helmy, ale stále si zachováte staty, očarování, setové bonusy Draganovi helmy. Měni se pouze vzhled, nikoli staty!

Jak provést “transmog”?
U kováře se nám otevře nová možnost (tlačítko) “Kustomizace” (screen č. 1) po jehož stisknutí se nám zobrazí torna s našimi unikátními předměty (screen č. 2), které máme aktuálně na sobě a předměty, jejichž vzhled už máme přidán do torny. Po vybrání předmětu jehož vzhled chceme aplikovat na naše vybavení, zaplatíme poplatek v temných mincích a provedeme transmog (screen č. 3). Po úspěšném transmogu dojde ke změně vzhledu našeho předmětu, charakter předmětů však zůstává stejný. Povšimněte si malého značky vpravo dole označující předmět, jehož vzhled byl změněn. (screen č. 4)

(1) Tlačítko kustomizace
(zdroj: DSO livestream)
(2) Okno transmogu – výbava
(zdroj: DSO livestream)
(3) Volba vzhledu
(zdroj: DSO livestream)
(4) Finální vzhled
(zdroj: DSO livestream)

Co předměty, které již nelze získat?
Pokud byste se rozhodli přenášet vzhled předmětů, které již nelze získat, tak bude pravděpodobně přidána možnost zakoupení vzhledu předmětů za temné mince či drakeny.

Informace o možnosti koupit vzhled předmětu
(zdroj: Khrone)

Nový plášť – Mortis

V rámci představování novinek jsme se dozvěděli, že v R224 uvede na scénu několik nových plášťů od bossů. Zatím nemáme informace o statech a očarováních jednotlivých plášťů, nicméně na pořadu dne je například nový plášť z Mortise.

Nový plášť z Mortise
(zdroj: Khrone)

Nový společník (Premium Day)

Nový společník (roztomilá/děsivá kočička)
(zdroj: DSO livestream)

Premium Day, neboli prémiový den, který je plánovaný na R224, představí nového společníka – roztomilou kočičku. Aktuálně ještě nemáme žádné informace o tom jaké bude kočička přidávat bonusy, ale jedno se zapřít nedá. Ta černá… je opravdu děsivá.

Bonusové kódy

Pozornější diváci mohli zachytit čtyři nové bonusové kódy, které jsou aktivní do 30. 09. Každý bonusový kód připíše jeden z níže uvedených předmětů.

  • WOLFSLAYER (Zlatá truhlice z Valhormu)
  • HALLOWEENSOON (Skákající Jack-o’-Lantern, modrá rarita společník)
  • SEWERKEYS975 (333 klíčů ke stokám)
  • BRUHNATA51 (15 Phestosových obušků)
Odměny z nových kódů

3 Comments

  1. Amperion

    Děkuji za ocenění, v budoucnu by prý mělo být plánováno více podobných informativních livestreamů. Z každého pro Vás připravím takovéto shrnutí nejdůležitějších a nových informací. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: