Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (19. 08. 2021)

Dnes se uskutečnil oficiální livestream k blížícímu se 10. výročí Drakensang Online. Hlavním obsahem streamu byl event Slavnost výročí Dracanie.

Nový společník

V posledním livestreamu byl představen nový společník výročního eventu. Řada hráčů se ptala na jeho bonusy na legendární úrovni, které byly dnes zveřejněny:

  • 14% zranění
  • 16% kritické hodnoty
  • 12% rychlosti útoku

Oficiální datum spuštění výročního eventu

Ve streamu bylo řečeno, že oficiálním datem spuštění Slavnosti výročí Dracanie by mělo být úterý 31. srpna 2021 ve 14:00 (namísto původních 12:00).

Možnost složit si kostlivého draka

Patch 252 přinese některé zajímavé novinky. Mezi nimi také možnost si složit vlastního kostlivého draka (mounta)! Požadavky jsou vcelku jasné, a to nafarmit 99 999 kostí z Mortise zatímco bude mít hráč aktivní buff, který půjde vyrobit či zakoupit. Tato novinka mne osobně vrací do dětství, kdy jsem kupoval časopis pro modeláře a v každém díle se nacházela část skládačky dinosaura. Čtenáři, kteří nevynechali v průběhu roku ani jedno dílo si mohli složit celý model. Do dnešního dne mám na poličce půlku (bohužel tu spodní) modelu Tyranosaura Rexe, ke kterému jsem se ještě nedostal jej dokončit. Předpokládám, že podobný přístup zaujmu i k této výzvě, ale věřím, že se v komunitě najdou hráči, kteří se na tuto strastiplnou cestu za vysněným kostlivým drakem vydají a držím jim v tom palce. 😊

Pro odemčení možnosti vyrábět elixíry je třeba receptů, které lze zakoupit za temné mince, drakeny či čtyřlístky. Výroba vyžaduje 100ks určitých (prozatím neznámých) ingrediencí z bosse a 100 legendárních úlomků úzkosti (padají na nových mapách Zásvětí).

Bonusové kódy

Během livestreamu byly odhaleny dva bonusové kódy. První je pěkný kód s názvem NICECODE (obsahuje 75 paklíčů, 10 000 prastarých znalostí, 2 měšce královských drahokamů, 75 fragmentů pekelné cesty, 50 rozbitých multinástrojů a 75 sférických fragmentů). Druhý kód COOLCOINS obsahuje 55 komunitních mincí. Oba kódy jsou platné do 23. 8. 2021.

%d bloggers like this: