Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (18. 2. 2021)

Kromě nahrání patche 247 se včera po dlouhé době uskutečnil i oficiální livestream ze hry Drakensang Online. Jesse a Hansen představili některé z novinek, na které se můžeme těšit v následujících verzích hry.

Výroba unikátů

Získat unikátní předmět z bosse je v současnosti takřka herkulovský úkol. V průběhu následujícího měsíce proto dojde k úpravě systému ponkování do kterého bude zařazena i výroba unikátních předmětů za využití ingrediencí z regionálních dungeonů a z bossů.

Úroveň takto vytvořeného unikátu se bude odvíjet od rarity ingrediencí, které při jeho vytváření použijeme (čím vyšší rarita ingredience, tím vyšší úroveň vytvořeného předmětu). Vytváření unikátů vyžaduje naučení se receptu zpřístupněného po nasbírání 100 kůží/látek z příslušných bossů. Abychom mohli například vytvořit předměty od Bearacha (Q4), musíme nasbírat 100 jeho kůží.

Nový systém tvorby unikátů je ještě v procesu úpravy a jeho výsledná podoba (vyžadované množství ingrediencí, jejich četnost v kořisti) na produkčních serverech se může měnit. Více informací o této herní mechanice bychom měli získat v průběhu následujícího měsíce.

Nové jízdní zvíře – mantikora

Hráči budou moct krom dvou nových krystalických salamadrů (představených v poznámkách k R247) osedlat i tuto hrozivou mantikoru.

zdroj: oficiální livestream 18. 2. 2021

Jak se dostat k Mortisovi?

Spousta hráčů si láme hlavu nad tím, jak se dostat k Mortisovi. Abychom se utkali s pánem moci, budeme muset nejdříve splnit úkoly z hlavní úkolové linie čímž otevřeme oblast Elysium. V Elysium se poté skrývá vstup na Palác smrti (původní druhá mapa v Q6).

zdroj: oficiální livestream 18. 2. 2021

Na konci Paláce smrti nás čeká převozník, který nás za jedno Mortisovo znamení (lze získat v eventu Hrůzné stíny – Nová éra) pustí k Mortisovi.

%d bloggers like this: