Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (17. 1. 2020)

V pátek 17. 1. jsme si mohli užít první DSO livestream v novém kalendářním roce 2020. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých a nových informací nejenom k nadcházejícímu eventu Návrat Dragana a společně se na ně proto nyní podíváme.

Dragan – úpravy map

Mapy, které byly přístupné za prokleté perly, jako například Draganovy vykopávky nebo Železný les v noci se těší některých novým úpravám. Na screenu níže můžete vidět nová monstra, která na nás čekají – uhlové gobliny, jejichž duše je stejně černá jako jejich zevnějšek.

Uhloví goblini – Draganovy vykopávky

V Železném lese (v noci) na nás čekají tyto nové obelisky, které vysílají naváděné ledové koule. Obelisky lze pochopitelně zničit, přičemž po jejich eliminování zanechají jednu vybuchující ledovou sféru.

Ledový obelisk – Železný les v noci

Zatímco Železný les nám ovládly síly ledu, tak Mystras nás přivítá pravidelnými sprškami ohnivých meteoritů. Koncentrace meteoritů by prý měla být řidší než na screenu níže.

Ohnivé meteority – Mystras v noci

Více informací o úpravách map se dočkáme v následujících livestreamech. Dragan je plánován na druhou polovinu února (február), takže se můžeme těšit ještě zhruba na 4-5 livestreamů plných nových informací.

Dragan – nový společník Mini Dragan

Na eventu Návrat Dragana budeme mít tentokrát možnost získat dva nové společníky – Mini Dragana, a to běžného a speciálního. Aktuálně nevíme, jaké bonusy poskytují, avšak běžný mini Dragan půjde získat z postupové lišty eventu, zatímco speciálního budeme muset farmit na novém dungeonu dostupném z hradu Krákoru (vstup se nachází před vstupem do místnosti s mini Draganem).

Běžný a speciální Dragan
Běžný mini Dragan

Dragan – tajemný svitek z novoročního eventu

Na novoročním eventu jsme měli možnost v postupové liště získat tajemný svitek jehož obsah nám pomůže rozluštit Janus Liška nacházející se na hradě Krákor. Během dnešního streamu jsme se dozvěděli, že tento novoroční svitek slouží k otevření vstupu do nového dungeonu, ve kterém můžeme dropovat speciálního mini Dragana (společník). Tento svitek prý půjde dropnout i během Draganova eventu.

Tajemný svitek
Vstup do nového dungeonu

Dragan – nové kostýmy

Draganův event nám umožní pořídit (zatím však nevíme jak) nové kostýmy, které vypadají vskutku zajímavě. V níže uvedené slideshow si můžete prohlédnout náhledy všech kostýmů.

Nové kostýmy

Dracania’s next Tophero (DNTH) – nová komunitní soutěž

V dnešním livestreamu byla odhalena nová zajímavá komunitní soutěž související s transmogem.

Info o soutěži

 • Upravte svého hrdinu (kustomizace, čili transmog, musí být na výbavu aplikován!)
 • Udělejte screenshot vámi kustomizovaného hrdiny (využijte ve hře tlačítko F10 či vlastní nástroj po pořizování screenshotů)
 • Zašlete screenshot na emailovou adresu: dsohalloween@bigpoint.net s předmětem emailu DNTH.
 • Zašlete e-mail se screenshotem do 20. 02. 2020.

Vyhodnocení

CMJesse společně s Hansenem a dalšími vývojáři projdou zaslané screenshoty a udělají z nich výběr z nějž pak komunita (např. prostřednictvím hlasování během DSO livestreamu) vybere tři vítěze, kteří obdrží zajímavé odměny.

Odměny pro vítěze

 1. místo: 60k temných mincí, 12 (dní/měsíců?) deluxe premium, originální společník (zlato)
 2. místo: 40k temných mincí, 6 (dní/měsíců?) deluxe premium, originální společník (stříbro)
 3. místo: 20k temných mincí, 3 (dny/měsíce?) deluxe premium, originální společník (bronz)

pozn. Výherci obdrží krom deluxe premium a temných mincí také originální společníky (jedná se o jeden typ v současnosti existujícího společníka u kterého bude změněn vzhled na zlatý, stříbrný a bronzový v závislosti na umístění soutěžícího).

DNTH

Live lottery (Werian & Balor)

V dnešní loterii měli možnost soutěžit hráči z Werianu a Baloru. Cílem bylo najít CMJesse na některé z map divočiny, a poté mu napsat tajné heslo „EPIC2020“. Jackpotem byl svitek otevírající úkolovou linii Stíny minulosti (běžně dostupný jen pro dlouho nehrající hráče) a eventové roucho na Poraz neporazitelné.

Live lottery

Síň slávy hrdinů

Běžnou součástí livestreamu se stala i Síň slávy hrdinů (angl. Hall of Heroes). Hráči, kteří si zahrají ve skupině s CMJesse mají poté možnost navždy zvěčnit svou herní postavu v síni slávy, která se nachází na DSO Discordu a Instagramu. Tentokrát si s CM ve skupině mohli zahrát hráči z Grimmagu.

Síň slávy hrdinů

Bonusové kódy

Dočkali jsme se dvou bonusových kódů, a to:

 • CODEOFDEFEAT (10x klíč porazitelnosti, 3x pero gryfa, 6x srdce novorozence, 55 drakenů, 500 esence síly – červená, 5 modrých regenerujících nápojů, 5 mocných strážců duše)
 • IHEARTDSO2020 (1 500 temných mincí)

2 Comments

 1. dotaz

  Ahoj, chtěl bych se zeptat jak dlouho ta loterie platí?
  Ten svitek se dal získat jenom 17.1. 2020?

  • Amperion

   Ahoj,

   loterie je vždy aktivní jen během livestreamu. A ano, ten svitek pro úkolovou linii Stíny minulosti šel získat jen během této páteční loterie.

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: