Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (16. 7. 2020)

Dnes se uskutečnil další z oficiálních DSO livestreamů, který byl nabitý novými a zajímavými informacemi. Došlo k odhalení nové schopnosti pro čaroděje kruhu a představení nového unikátního prstenu, který je součástí Výročního eventu.

Výroční event – novinky a úpravy

Výroční event prošel od minulé iterace drobnými změnami. Došlo k obměně odměn (především společníků a mountů) stejně tak jakožto přidání některých dalších odměn (např. balíček přípravy na Content Expansion – rozšíření hry). V následujících dnech se můžete těšit na podrobný příspěvek s obsahem postupových lišt.

Výroční event – unikátní prsten

Nadcházející akce zároveň přinese i nový unikátní předmět – prsten. Svou funkcionalitou se velmi podobá již existujícímu Draganovu pečetnímu prstenu. Pokud životy jeho nositele klesnou pod 33%, objeví se tři malí roboti, kteří odvede pozornost nepřátel a následně explodujují. Tento efekt má dobu dobíjení 100 sekund.

Prsten rozptýlení
(zdroj: DSO livestream)

Čaroděj kruhu – nová schopnost

Nositelé špičatých klobouků a lulek se mohou těšit na novou schopnost, která jim umožní překonat hordy nepřátel. Tento skill lze přirovnat například k již existující schopnosti Výpad u Rytíře řádu Draka.

Ledový výpad – čaroděj kruhu
(zdroj: DSO livestream)

Mimo jiné jsme se dozvěděli i více informací o již známé připravované schopnosti. Dvě elektrická bola vyslaná mágem vpřed po sobě zanechají zónu statické elektřiny, která zraňuje a omračuje chycené protivníky.

Bleskové bolo – čaroděj kruhu
(zdroj: DSO livestream)

Ranger – nová schopnost v akci

Rangerovy vražedné „octomilky“ (včely), které jsou jeho novou schopností, byly demonstrovány v akci!

Vražedné včely – ranger
(zdroj: DSO livestream)

Bonusový kód

Radovat se můžeme z nového bonusového kódu 50HEAD, který nás odmění 50 komunitními mincemi. Užijte je s rozvahou!

%d bloggers like this: