Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (14. 5. 2020)

Čtvrteční večer byl ve znamení dalšího z DSO livestreamů. Dozvěděli jsme se některé zajímavé novinky k nadcházejícímu patchi 234 a nové komunitní měně – Jesse coins.

Release 234 – čtyři implementované návrhy komunity

Bigpoint vyslyšel komunitu a rozhodl se v rámci připravovaného patche 234 přidat některé návrhy ze strany hráčů.

Použití tavírny na jízdním zvířeti

V dřívějšku byl hráč shozen z jízdního zvířete vždy, když použil tavírnu, zatímco seděl na jízdním zvířeti. Nově tomu již nebude.

Autosběr příze a jader

Sbírání jader a příze může být značně otravné. Na jádra, přízi a některé další předměty ve speciálním vaku proto bude od patche 234 fungovat autosběr.

Autosběr jader
(zdroj: DSO livestream)

Runy hledače fragmentů materi z truhel mezisvěta

Runy hledače fragmentů materi, které nám navyšují drop fragmentů materi v kořisti budeme mít od patche 234 šanci získat z truhel po zabití bosse v mezisvětě.

Amfory na minimapě

Slavnostní amfory, které se nacházejí na eventových mapách, se budou nyní zobrazovat ikonou „truhel“ na minimapě. Ikona truhlice je dočasná, v produkční verzi se pravděpodobně dočkáme jiné ikony. Na eventových mapách se nemohou objevit truhly za paklíče, takže by to nemělo vézt ke zmatení.

Festivalová amfora na minimapě
(zdroj: DSO livestream)

Jesse coins – komunitní mince

Patch 234 přinese novou komunitní měnu – Jesse coins. Více informací o nově měně stejně tak jako o předmětech, které za ni můžeme zakoupit, naleznete v R234 – představování novinek #2. Během streamu bylo odhaleno, jak budeme mince získávat.

Mince budeme získávat několika různými způsoby:

  1. bonusové kódy – CMJesse bude pravděpodobně rozdávat bonusové kódy obsahující mince, mince budou zároveň uděleny vylosovaným hráčům v chatu a hráčům, kteří budou během streamu hrát se CM ve skupině
  2. skrytý event – během streamu může být puštěn skrytý event během kterého mohou hráčům z úctyhodných protivníků (nikoli však bossů) vypadávat komunitní mince
  3. aura CMJesse – všem hráčům ve skupině s CM bude poskytnuta aura, která jim navýší drop komunitních mincí z bossů
Livestream event
(zdroj: DSO livestream)

Clash of Admins

CMJesse a Hansen opět poměřili své síly v aréně. CMJesse nyní vede 2:1.

Clash of Admins
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

Během loterie se CMJesse schová na některé z map divočiny a hráči mají za úkol jej nalézt. Nejrychlejší a nejšikovnější hledači jsou pak odměněni jednou z vylosovaných odměn. Jackpotem dnešní loterie bylo eventové roucho na akci Hvězdné zlato a 10 000 temných mincí.

Live Lottery – 14. 5. 2020
(zdroj: DSO livestream)

Bonusové kódy

Za počet diváků na livestreamu jsme obdrželi dva bonusové kódy – CLOVERMYBACK a YATOCLOVERHYPE. První kód poskytuje 25 pozlacených čtyřlístků, druhý nás odmění 50 pozlacenými čtyřlístky.

%d bloggers like this: