Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (14. 02. 2020)

Zatímco někteří z nás si užívají Valentýn nakupováním čokolád a drobností pro naše milované, CMJesse a Hansen nezahálejí a v tomto sváteční časem nám zpestří večer pravidelným pátečním livestreamem.

Draganův návrat – Dojo (Bojiště černých rytířů)

Na začátku livestreamu nás CMJesse zavedl do Doja (Bojiště černých rytířů). Vstup na tuto mapu se nachází na hradě Krákor.

Bojiště černých rytířů na minimapě
(zdroj: DSO livestream)

Bojiště černých rytířů představuje speciální mapu, na kterou bude hráč nucen jít solo (nenechte se zmást popiskem o maximálním množství hráčů: pěti). Pokud mapu vybijeme celou, aniž bychom zemřeli (na obtížnosti pekelná I až pekelná IV), obdržíme úspěch, který nás odmění Draganovým amuletem, což je nový unikát navyšující zranění o 12 %. Vstup na mapu vyžaduje jednu mocnou zakletou perlu.

Vstup do Bojiště černých rytířů
(zdroj: DSO livestream)

Bojiště je tvořeno velkou kruhovou místností. Červené tečky znázorňují základní rozestavení minibossů, které musíme postupně eliminovat.

Bojiště černých rytířů – minimapa
(zdroj: DSO livestream)

Arénu spustíme stisknutím gongu umístěného v horní části mapy. Po jeho aktivaci se po nás okamžitě vyřítí první skupina nepřátel.

Gong spouštějící arénu
(zdroj: DSO livestream)

Poté co vybijeme všechny vyvolané protivníky, tak se automaticky spustí další vlna. Celkově se musíme probít šesti vlnami. Nezapomeňme, že pokud v aréně zemřeme, tak automaticky mapu nesplníme.

Vyvolaná monstra
(zdroj: DSO livestream)

Poražení protivníci zanechávají na zemi poměrně dost dropu (mimo jiné i drahokamů).

Drop z poražených protivníků v aréně
(zdroj: DSO livestream)

A jak už bylo řečeno, po vybití celé arény (na pekelných obtížnostech) obdržíme úspěch, který nás obdaruje Amuletem černého rytíře, který navyšuje zranění o 12 %. Zajímavostí je, že nám padne amulet na stupni o jedna vyšším, než byla obtížnost, kterou jsme absolvovali (tzn. např. po vybití arény na pekelné IV obdržíme amulet na stupni 8). Přijít si tak můžeme až ke čtyřem amuletům.

Amulet jako odměna z úspěchu
(zdroj: DSO livestream)

Dracania’s Next Tophero – posledních šest dní pro zaslání screenů

Zbývá posledních 6 dní pro zaslání screenů do komunitní transmog soutěže. Pokud vás zajímá více informací, tak neváhejte a přečtěte si příspěvek v almanachu věnovaný Dracania’s Next Tophero! Odměny v soutěži jsou vskutku velkolepé!

Dracania’s next Tophero – Komunitní soutěž

Dracania’s Next Tophero – unikátní společník

V rámci Dracania’s Next Tophero obdrží vítězové speciální společníky ve zlaté, stříbrné a bronzové podobě. Společníci mají vzhled loutky Heredura (viz. screen níže). Tento speciální pet bude v legendární raritě poskytovat +6,5 % hodnoty blokování a +11 % zranění.

Zlatá loutka Heredura
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

V tomto livestreamu jsme se mohli těšit z epické live lottery, ve které byl hlavní odměnou Mortisův kostlivý drak (mount). Výhercem jackpotu se stal jeden šťastlivec z Grimmagu.

Live Lottery – 14. 10. 2020
(zdroj: DSO livestream)

Bonusové kódy

Jak už bývá zvykem i v dnešním livestreamu jsme obdrželi několik bonusových kódů. Prvním z nich byl DOJULLOVME a poskytuje jednodenní premium, dvě obětiny tajných doupat a tři crescerity. Další dva bonusové kódy byly limitované na počet hráčů a obsahovaly 2 truhlice se zušlechťovači vybavení a drahokam zhodnocení.

Bonusový kód – DOJULLOVME
%d bloggers like this: