Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (13. 12. 2019)

Po čtrnácti dnech jsme se dočkali dalšího, tentokrát předvánočního, livestreamu s CMJesse a Haaaltstopem. Na pořadu bylo zveřejnění některých informací o nadcházejících událostech, Live Play a na závěr epická Live Lottery (loterie) o boží ceny.

Poraz neporazitelné – nové bedny

Event Poraz neporazitelné se dočkal zajímavých úprav. Bedna, která byla původně za 200 klíčů neporazitelnosti je nyní doplněna o tři další bedny, které se nacházejí na nižších obtížnostech. Dřevěná bedna (první zleva) se nachází na normální obtížnosti. Bronzovou bednu (druhá zleva) můžeme nalézt na bolestivé, trýznivé a smrtící obtížnosti. Stříbrnou bednu (třetí zleva) čeká na dobrodruhy na obtížnostech Pekelná I – III a poslední, zlatá bedna, se nachází na obtížnosti Pekelná IV.

Klíče, které budou potřeba k otevření těchto beden, budou padat na všech obtížnostech s tím, že čím vyšší bude obtížnost, tím vyšší bude i šance na zisk klíče.

Bedny za klíče neohrožených

Poraz neporazitelné – postupové lišty

Na základně zpětné vazby hráčů byly upraveny postupové lišty. Byly odstraněny všechny lišty pekelné obtížnosti a lišty již nedále nejsou svázány s obtížností. Jinými slovy lze nyní celý event splnit na jakékoli obtížnosti (například Normální), ale pochopitelně to bude vyžadovat více času a trpělivosti.

Poraz neporazitelné – nový unikátní set

V rámci Poraz neporazitelné můžeme získat nový unikátní set. Informace, které k němu zatím máme k dispozici jsou omezené, nicméně víme, že bude přidávat +10% rychlosti pohybu. Rytířům řádu Draka pak bude dávat +30% bodů života. Všechny ostatní herní třídy dostanou +30% zdrojů (mana/koncentrace/páry). Bonusy tohoto setu však mohou být v budoucnu změněny.

Nový set z Poraz neporazitelné

Poraz neporazitelné – plášť neporazitelnosti

Plášť neporazitelnosti nyní bude mít čtyři náhodná očarování namísto původních tří.

Plášť neporazitelnosti

Šťastná hodinka – nový boss, nový pet

V rámci nadcházející „akce“ Šťastná hodinka budeme mít možnost poměřit síly s novým bossem ze kterého nám může vypadnout společník – šťastná kočička (padá v různých verzích bronz až zlato). Tento pet nám pak navyšuje drop temných mincí v kořisti. Brzy se dozvíme další informace. Toto dobrodružství na nás čeká v rámci R227.

Nový boss, nový společník

Event Dragan – nový pet

Dlouho očekávaný event Dragan se blíží. Mimojiné v něm tentokrát půjde získat nového společníka.

Návrat Dragana – nový pet

Event Dragan – úpravy eventu

Vedlejší mapy Draganova eventu se budou otevírat v rámci nových úkolových linií. Zároveň už nebudou žádné minivýzvy (Pastviny během noci, Mystras během noci…). Těšit se však můžeme na nové kostýmy a nové unikátní předměty.

Live Lottery

Loterie se tentokrát mohli zúčastnit hráči Hereduru a mohu říct, že se rozhodně měli na co těšit. Hlavní cenou bylo překrásných 2000 Phestosových mincí, které se hodí každému z nás.

Bonusové kódy

  • 1KVIEWERS
  • 1NTA5KRAM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: