Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (12. 03. 2020)

Po delší odmlce jsme si dnes mohli užít livestream v podání CMJesseho a Hansena. Dozvěděli jsme se zajímavé informace k Roadmap 2020, odhalení dalších informací z Content Expansion a proběhlo zároveň druhé kolo DNTH – komunitní soutěže v transmogu.

Roadmap 2020

Během dnešního streamu jsme dostali informace k roadmap 2020. Roadmap je prakticky takovým kalendářem plánů a událostí spojených s jednotlivými patchi. Podrobně proto rozebereme, co bude každý release obsahovat.

R229

Hlavním obsahem patche 229 (který se aktuálně nachází na live serverech) je event Zamořené Kingshillské stoky. Těšit se tak můžeme na charakteristické dungeony, porážení toxických červů a lítý boj s Mhorblikem.

R230

Patch 230 bude tematicky zaměřen na Velikonoce. Čekají nás nová jízdní zvířata (vajíčka) a noví společníci (Tajemná holátka). Více informací si můžete přečíst například v Představování novinek R230 #1.

R231

Release s číslem 231 bude opravdu nabitý co se obsahu týče. Nejenom, že si užijeme předělaný event Esenciální poušť, ale zároveň na nás čekají nové pekelné obtížnosti (ano, je zde použito množné číslo). Zajímavou novinkou je i tzv. key bag, což bude nová záložka, do které se budou ukládat klíče a veškeré předměty používané pro vstup na mapy (například i perly z Draganova eventu). Osobně se mi tento krok ze strany vývojářů líbí, jelikož nám tím uvolní značné místo v inventáři.

R232

V trendu obnovování starých eventů pokračujeme v rámci R232, a to eventem Hvězdné zlato.

R233+

Patch 233 a další budou obsahovat eventy Letní festival a Velké lovecké hry. S harmonogramem nejenom těchto eventů budeme seznámeni v budoucích livestreamech.

Content Expansion – koncept nového monstra

V minulém shrnutí livestreamu (27. 2. 2020) jsme si mohli prohlédnout nějaké předměty herních tříd v nadcházejícím Content Expansion. Dnešní livestream zase odhalil koncept nového monstra – Démona tanka.

DNTH – Komunitní soutěž v transmogu

DNTH, neboli Dracania’s Next Tophero, je komunitní soutěž v transmogu, která se aktuálně nachází ve fázi vyřazovacích kol. Z každé skupiny pěti hráčů jednotlivých herních tříd postoupí do dalšího kola jeden.

DNTH (2. kolo) – Rytíř řádu Draka
DNTH (2. kolo) – Čaroděj kruhu
DNTH (2. kolo) – Paromechanikus

Live Lottery

Během dnešní live lottery mohli hráči z Grimmagu hledat CMJesseho ve snaze získat eventové roucho na Blackborg.

Live Lottery (12. 3. 2020)

Bonusové kódy

Uplatit si můžeme bonusový kód STAYSAFE, který nám poskytne premium na tři dny, tři kameny duší, 300 červené esence a tři modré nápoje života. Kód je validní do 22. 3. 2020.

%d bloggers like this: