Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (11. 10. 2019)

Dne 11. 10. 2019 se uskutečnil další z livestreamů DSO. Krom informací o komunitní výzvě jsme se dozvěděli docela dost novinek spojených s Halloweenským eventem a byl nám představen nový koncept livestreamů – Síň hrdinů!

Komunitní výzva

Aktuálně probíhá čtvrtá a poslední komunitní výzva eventu Zamořené Kingshillské stoky, která vyžaduje, aby hráči 500 000x porazili Mhorblika. V současné době jsme dosáhli zhruba na nějakých 392 517 z 500 000 zabití. Tato komunitní výzva trvá do 15. 10. 2019 23:59, přičemž její odměnou je 111 drakenů. Po splnění výzvy nám bude zároveň zpřístupněna odměna za splnění všech komunitních výzev.

Aktuální postup v komunitní výzvě
(zdroj: DSO livestream)

Halloweenský event

Halloweenský event se dočkal značných změn. Vzhledem k jejich rozsahu jsem se rozhodl vydat o nich separátních příspěvek v rámci představování novinek R224. Nastíním zatím pouze, že se můžeme těšit na:

  • Dva souběžně běžící eventy (Slavnost duchů a Návrat mrtvých)
  • Nového bosse Wendiga
  • Předělanou druhou mapu, na které se bude tento boss nacházet
  • Zajímavé odměny v postupových lištách obou eventů

Takže buďte připraveni na nové informace k Halloweenskému eventu, které vyjdou v nadcházejících dnech!

Síň hrdinů

Profil hrdiny
(zdroj: DSO livestream)

CMJesse v rámci tohoto livestreamu představil zajímavou novinku – Síň hrdinů. Do této síně hrdinů se dostanou hráči, kterým se poštěstí dostat se do jeho skupiny a na livestreamu s ním zaběhnout jednu mapu. Ve většině případů se na každém livestreamu naskytne tato možnost čtveřici hráčů z Grimmagu, a poté čtveřici hráčů z Hereduru. (Ne nutně v tomto pořadí, občas se začne Heredurem dříve)

Tito hráči pak mají otevřen přístup do speciálního textového kanálu na Discordu. Screen jejich postavy společně s herními staty a informacemi o nejoblíbenějším jízdním zvířeti a společníkovi, je pak zvěčněn na Discordu DSO, Instagramu DSO a později třeba i někde jinde.

Mimochodem, přikládám sem ještě malou momentku z dnešního livestreamu. Ano, podařilo se mi dostat do skupiny s CMJesse a měl jsem tu čest s ním zaběhnout jednou Mortise na Pekelné II. Pokud byste se chtěli podívat, jak naše pouť Q6 probíhala, tak přikládám odkaz na livestream. Upřímně si představuji sám sebe za šedesát let až budu sedět v nějakém tom proutěném křesle, v elektrickém krbu za mými zády bude praskat dřevo, oklopí mne spousta milovaných a milujících vnoučátek a jen řeknu: „Gather around, kids. Gonna tell you a story. A long and glorious story.“

Momentka z livestreamu

Bonusové kódy

  • DAEDSITROM (17x portis na Mortise)
  • MORTISBLACK (3x černá barva)
  • JESSEFRAGRACE (96x sférický fragment)
%d bloggers like this: